UA
  RU

  Hutir – простір для переселенців з України, що втратили свою домівку

  Редагувати переклад

  Неймовірна ініціатива від кайтирів зі школи Spot Guide.


  Під час війни українці, що вижили та залишилися в безпеці, вигадують масу можливостей, щоб допомогти своїм співвітчизникам, яким пощастило менше. Так хлопці з кайтерської школи Spot Guide, які організовували спортивно-музичний фестиваль WAVE на розовому озері в Генічеську, збирають кошти на створення HUTIR для людей, що залишилися без житла..

  Hutir – простір для переселенців з України, що втратили свою домівку-Фото 1


  Наразі ця команда хлопців та дівчат, за підтримки свого потужного ком'юніті, вирішила допомогти тим, хто втратив своє житло, свій будинок внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну. WAVE будує HUTIR – житлова ініціатива з символічним назвою, адже хутір – це історично було село для переселенців. HUTIR з його білими домівками буде сучасним та комфортним місцем на природі, але з новітніми технологіями. Організатори планують там створення паркінгу, коворкінгу, дитячого садочка, спільну пральню, кухню, спорт-майданчики та навіть кав'ярню. Хлопці з WAVE поставили собі за мету створити ком'юніті, яке буде безкоштовним для переселенців з Маріуполя, Харкова, Донецька та інших міст, які були зруйновані російськими ракетами.

  Hutir – простір для переселенців з України, що втратили свою домівку-Фото 2

  Пізніше, коли закінчиться війна, HUTIR перетвориться на рекреаційний табір. Що важливо: конструкції, які пропонують вейвери дешевші (1 дім — 7500 євро), міцніші (10 років експлуатації та цілорічне комфортне помешкання) та швидші з монтажу (45 днів з моменту фінансування) за інші подібні проекти. А виглядають як казка, що буде існувати у безпечній зоні на Заході країни. Безкорисний, волонтерський, некомерційний проект дуже ініціативних людей, які розділяють всі, хто танцював на рожевому озері.


  Читайте також: Чи можливо відновити виробництво васильківських півників, одного з яких подарували Борису Джонсону?

  Якщо у вас є бажання, можна просто долучитися до ініціативи. WAVE збирають кошти на створення платформи для життя. Зробити свій внесок можна тут. Також вони шукають:

  • волонтерів у команду;
  • людей з досвідом отримання фінансування;
  • людей зі зв'язками з гуманітарними фондами за кордоном;
  • будівельні матеріали - дерево, бетон, метал;
  • будівельні бригади;
  • інженерне обладнання інфраструктури містечка;
  • меблі для будинків;
  • побутову техніку - кухня, ванна, зал;
  • рекламні можливості

     Статті на тему