І для нього, і для неї: найкращі унісекс ноти в парфумах

Вже давно пішло в небуття “квіточки для дівчаток, а дерево – для хлопчиків”, і нам, розбалуваним нішевими парфумерними брендами, хочеться несподіваних поєднань. Тому унісекс-парфуми на піку своєї популярності. Ці аромати долають консервативні межі та стереотипи, привабливі навіть для найвибагливіших.

І для нього, і для неї: найкращі унісекс ноти в парфумах-Фото 1

У новій статті ми розкажемо все про найкращі парфуми унісекс, які підходять як для чоловіків, так і для жінок, створюючи неповторні, розкішні образи. Ми також підібрали для тебе декілька прикладів у українського бренду парфумів https://extract.ua/ та інших популярних брендів, щоб полегшити початок пошуку ідеального аромату.

Деревні ноти парфумів

Звісно ж, в голову одразу приходять деревні ноти. Вони личать і чоловікам, і жінкам, ними можна завершити найрізноманітніші образи, тому коли починаєш знайомство з унісекс-парфумерією варто звернути увагу саме на них. Ось які деревні нотки парфумів є підхожими для чоловіків, і для жінок:

 • Сандалове дерево. Тепла, трохи вершкова нота аромату, яку отримують з серцевини сандалового дерева. Випромінює м’який, деревний і трошки солодкуватий аромат, який має заспокійливу та медитативну дію на того, хто його вдихає.
 • Кедрове дерево. Насичений та серйозний деревний аромат, який має землисті відтінки. Цей осінній запах асоціюється з естетикою dark academia, побаченням у бібліотеці або прогулянку загадковим осіннім літом.

І для нього, і для неї: найкращі унісекс ноти в парфумах-Фото 2

Парфуми Extract з деревними нотками:

 • Extract Aragón. Відкривається свіжими хвойними акордами ялівця, а завершується поєднанням кедра, мускатного горіха та сандалового дерева. Ну, а в серці парфуму – листя фіалки, пряний розмарин та загадкова шавлія.
 • Extract Agate. Чарівна та спокуслива композиція, яка починається з бергамота й лаванди, перетікає в пахучий апельсиновий цвіт, а фінал симфонії – ваніль, кедр та мускус. Пахне готичними романами, бібліотекою й м’якими серпневими вечорами.

Цитрусові ноти унісекс-парфумів

Цитрусові ноти свіжі, і часто зустрічаються як в суто жіночих, солодких парфумах, так і в чоловічих ароматах. Але є дві розкішні нотки, які найчастіше зустрічаються в унісекс парфумерії:

 • Бергамот – пікантна цитрусова нота, що бадьорить, але не схильна до конфлікту з іншими ароматами. Вона додає ароматам яскравості, свіжості, тому на літо зазвичай підбирають парфуми з бергамотовими нотами.
 • Грейпфрут – це ще один цитрусовий аромат, який має більш терпку нотку. Парфуми з грейпфрутовими нотками яскраві, чудово підходять для спекотних днів.

І для нього, і для неї: найкращі унісекс ноти в парфумах-Фото 3

Популярні унісекс парфуми з цитрусовими нотками:

 • Acqua di Parma — Colonia: класичний аромат, фірмовою нотою якого є бергамот, доповнений цитрусовими та квітковими елементами.
 • Chanel — Allure Homme Sport: містить ноти бергамоту, які створюють вибух свіжості, у поєднанні з водними та деревними нотами.
 • Atelier Cologne — Pomélo Paradis: яскравий аромат грейпфрута, змішаного з мандарином і амброю для сонячного та іскристого аромату.
 • Dior — Eau Sauvage: грейпфрут як ключова нота, збалансована деревними елементами.

Земляні ноти для унісекс парфумерії

Земляні ноти вибагливі, але парфуми з ними просто не можуть не бути розкішними, томними та романтичними. Або пристрасними. Це залежить від твоїх вподобань. Отже, які ж вони, найпопулярніші земляні нотки для парфумів?

 • Ветивер – землисто-димна нота з легким деревним відтінком, трав’янистим післясмаком. Витончена нотка для твого образу забезпечена, якщо зранку обереш парфуми з ветивером.
 • Дубовий мох – вишукана та насичена земляна нота, яка пахне вологим глухим лісом після дощу. Складний аромат, який надає твоєму запаху глибини й загадковості.

Унісекс-парфуми з земляними нотами:

 • Creed — Original Vetiver: ветивер разом із цитрусовими та спеціями для створення свіжого та універсального аромату унісекс.
 • Guerlain — Vetiver: класичний аромат, який проявляє на максимум землистий і деревний аспекти ветівера.
 • Chanel — Pour Monsieur: дубовий мох разом із цитрусовими та спеціями, позачасовий та вишуканий аромат унісекс.
 • Aesop — Tacit: дубовий мох з базиліком і цитрусовими для створення сучасного і гендерно нейтрального аромату.

А які парфуми любиш ти?

Статті на тему