UA
  RU

  І знову про кохання: Вічна історія взаємин у новому кліпі Goodcat feat Bazhana

  Редагувати переклад
  Проекти “без особи” — не новина у світовій музичній культурі, проте вони завжди викликають живий інтерес. Goodcat — саме такий музичний проект, який набирає популярності в Україні. Якісний контент Goodcat, побачити та почути який можна виключно онлайн, створений за участю автора та продюсера Bazhana (Ольги Животкової) та її команди.
  І знову про кохання: Вічна історія взаємин у новому кліпі Goodcat feat Bazhana-Фото 1
   
  Bazhana — автор пісень, що встигла співпрацювати з Крістіною Орбакайте, Анітою Цою, BlackStar, Наташею Корольовою, Глюкозою, Іраклієм, Б'янкою, Олею Поляковою, Ольгою Рокитською, Іриною Понаровською, Іриною Білик, переможцем «Голос Україна» та Іваном.
   
   
  Новий сингл Goodcat feat Bazhana - чуттєва композиція "ТАК БУЛО І БУДЕ". Тут Bazhana виступила як автор і виконавиця. Відео – гарна історія кохання, розказана мовою сучасної хореографії у мінімалістичному інтер'єрі. Тут ми знову не побачимо облич виконавців: головними героями відео стали відомі танцюристи — Надія Купець та Максим Давиденко. Чоловіче-жіноче, Інь-Янь, два початки, дві стихії, переплетення тіл і змішання почуттів - це гарна історія, яка могла б статися в будь-який час, у будь-якому будинку, у будь-якому місті, у будь-якій точці земної кулі. Це — універсальна та вічна тема, де головне місце займають Двоє. Goodcat feat Bazhana вкотре довели: все починається з кохання і все приходить до кохання. І цей меседж, напевно, знайде відгук у серцях аудиторії.

  Статті на тему