UA
  RU

  І все освітилося: Оголошена дата виступу засновника Off-White Вірджіла Абло у Києві

  Редагувати переклад
  Вірджіл Абло — креативний директор Louis Vuitton, засновник бренду Off-White та одна з найвпливовіших фігур модної індустрії зіграє діджей-сет у Куренях. Масштабний вечір відбудеться 5 вересня.

  Абло — яскравий приклад людини багатьох талантів, серед яких особливе місце займає музика. Популярність у якості діджея прийшла до Вірджіла задовго до кар'єри модельєра — протягом останніх 20 років він усміг відіграти на вечірках у рідному Чикаго, Ібіці (у культовому DC-10 він виступав ще до того, як про нього почали писати модні журнали), Лондоні та більшості головних клубів світу. Тепер до цього списку він додасть Київ.


   


  І все освітилося: Оголошена дата виступу засновника Off-White Вірджіла Абло у Києві-Фото 1

  Юні роки у Чикаго не могли пройти безслідно, тож музика завжди залишалася головним захопленням Абло, а за діджейський пульт Вірджіл вперше став у 18 років. Крім рідного міста, на музичні смаки Абло відчутно вплинув Каньє Вест — друг та близький колега, з яким Абло багато років працював пліч-о-пліч у ролі креативного директора. 

   


  Читай також: Оголошено список гостей Met Gala 2021: Чому не всі задоволені

   

  І все освітилося: Оголошена дата виступу засновника Off-White Вірджіла Абло у Києві-Фото 2  То ж не дивно, що музичному смаку Абло довіряють не менше, ніж його іменитого протеже. Вірджил раз-по-раз викладає в мережу власні онлайн-мережі, в інтернеті можна знайти чимало його радіо-едітів, а на WorldwideFM регулярно виходять його компіляції «Imaginary Radio Station». Для Вірджіла не існує стилів, тому в його добірках можна почути музыку будь-якого напрямку від соулу та хіп-хопу до класики американського хаусу.

  Квітки: https://kureni.com  


  Дата: 5 вересня 

  Місце: Паркова дорога, 4

  Слідкуйте за новинами: Instagram, Facebook, Telegram


  Статті на тему