UA
  RU

  Ідеї ​​декору, які сподобаються кожній стильній дівчині

  Редагувати переклад
  Тиждень моди в Нью-Йорку надихає нові подвиги. І не лише в області гардеробу.
  Ідеї ​​декору, які сподобаються кожній стильній дівчині.

  Кошик із соломи

  Правильні акценти

  Нехай літо й добігло кінця, але дизайнери не перестають звертати нашу увагу на яскраві акценти. У весняно-літніх колекціях майбутнього сезону такі бренди, як Дельпозо, Badgley Mishka, Вероніка Борода, Християнська Siriano, пропонують нам солом'яні капелюхи, банти, пензлики, соковиті принти та велику дозу рюш. Як ми можемо використати ці тренди в інтер'єрі? Натуральні матеріали, яскраві візерунки, подушки та покривала з пензликами додадуть вашій квартирі правильного настрою.

  Ідеї ​​декору, які сподобаються кожній стильній дівчині.

  Скатертина з квітковою аплікацією

  мінімалізм

  Мікросумки - це не єдина річ, яка змушує задуматися про мінімалізм. Зменшуються у розмірах та наші улюблені квіткові принти. Таку тенденцію ми простежуємо у колекціях Anna Sui, Маркізи, Ulla Johnson и Zimmermann. Чому б не спробувати перенести цей модний віяння на декор будинку? Подушки, шпалери, штори в дрібні квіточки - це чудове рішення, незалежно від сезону.

  Читайте також: ДЕКОРАТОРИ ІНТЕР'ЄРУ: НА КОГО ПІДПИСАТИСЯ В INSTAGRAM

  Ідеї ​​декору, які сподобаються кожній стильній дівчині.

  Неонові акценти

  Неонові кольори

  Вибух кольору ми бачили на показах таких брендів, як Дельпозо, Кушні та Окс и Наеем Хан. Варто зробити застереження: вони діють не самостійно, а в парі з спокійнішими тонами, на кшталт пудрового, пісочного, охрового і навіть барвінкового. Ми легко можемо використати неон в інтер'єрі квартири, але не без коректив. Яскраві акценти завжди виглядають краще на тлі приглушених та нейтральних кольорів.

  Ідеї ​​декору, які сподобаються кожній стильній дівчині.

  Інтер'єр у нейтральній гамі

  Нейтральні тони

  Якщо ми вже заговорили про спокійну гамму, то давайте доведемо нашу розмову до кінця. У наступному сезоні ми відзначаємо відхід від таких популярних персикових та пісочних кольорів, їхнє місце у наших гардеробах та квартирах займуть сірий, бежевий та хакі. З цим згодні і дизайнери брендів Тібі и Jason Wu. Тому, якщо вам дуже хочеться пофарбувати стіни в модний колір, то відштовхуйтеся у своєму виборі від цієї палітри - це додасть приміщенню теплоти і затишності.

  Ідеї ​​декору, які сподобаються кожній стильній дівчині.

  Картина у стилі поп-арт

  Поп-арт

  Дизайнери Оскар де ла Рента, Розпусник и Тренер зізналися, що на створення колекцій їх надихали роботи таких відомих представників поп-арту, як Кіт Харінг та Енді Уорхол. Ми вважаємо, що це просто чудово. Для того, щоб підтримати розвиток цієї тенденції, придбайте репродукцію картини улюбленого художника або придивіться до молодих художників, які творять у цьому напрямку. 

  Читайте також: ПОМИЛКИ В ДЕКОРІ, ЯКІ НЕ ДОПУСКАЮТЬ ДІВЧАТА З ХОРОШИМ СМАКОМ

  Ідеї ​​декору, які сподобаються кожній стильній дівчині.

  Декоративні подушки в смужку

  смуги

  Цей тренд вічний, і його просто неможливо "вбити". У наступному сезоні, однак, ми бачимо, що дизайнери Assoulin, Брати и Таня Тейлор тяжіють до активніших проявів смуг. Чим яскравіше, більше, сміливіше, тим краще! Велика кількість смугастого декору в інтер'єрі ми не вітаємо, а ось дрібні деталі, наприклад, картини та подушки - це ідеальне застосування до даного тренду. 

  Джерело фото: unsplash.com

  Статті на тему