UA
RU

In or out: Savage x Fenty Show Vol. 3 — редакція Marie Claire обговорює показ білизняного бренду Ріанни

Редагувати переклад
Дивитися чи не дивитися – ось у чому питання. А може, легше прочитати?
In or out: Savage x Fenty Show Vol. 3 — редакція Marie Claire обговорює показ білизняного бренду Ріанни-Фото 1

Редакція Marie Claire - суцільно унікальні, впевнені в собі дівчата, кожна з яких має особливе бачення світу і природно тверду точку зору. І, звичайно, на спільність думок та узгодженість дій ніколи розраховувати не доводиться. Так, в момент чергових розбіжностей, нам на думку прийшла ідея створити особливу рубрику, в рамках якої головні героїні Marie Claire обговорюватимуть найгучніші новини, запуски, фільми, книги та інші елементи інтертейменту, що стоять на порядку денному. Цього разу під прицілом у редакції виявилось провокаційне шоу Savage x Fenty Show Vol. 3 білизняного бренду Ріанни. У битві зіткнулися fashion-редактор сайту Marie Claire. Ганна Вакуленко та редактор сайту Marie Claire - Поліна Береза.

In or out: Savage x Fenty Show Vol. 3 — редакція Marie Claire обговорює показ білизняного бренду Ріанни-Фото 2

Редактор сайту Marie Claire - Поліна Береза

In — Різнобічність шоу

Чи варто говорити про те, що кожна колекція Ріанни - це виклик суспільству, тому в останньому шоу-презентації Savage x Fenty РіРі продумала все до дрібниць і кожному, навіть найзапеклішому скептику, щось сподобається. Тут і тобі показ білизни, і концерт, і танцювальний перфоманс. У ньому є нотки сюра і відтінки готики, а також легкий флер грайливості та еротики. А як інакше, адже це показ нижньої білизни і без оголених тіл тут не обійтися. 

 

In - Інклюзивність

Savage x Fenty позиціонує себе як інклюзивний бренд і, відповідно, моделі на показі також різні. За це я і люблю Ріанну, яка побачила в дівчатах різної комплекції, раси, віку, орієнтації та з різними індивідуальними особливостями ту сексуальну та привабливу, впевнену в собі жінку, яка сховалася десь глибоко в кожній із них. Це не шоу Victoria's Secret, де все на підбір, щось нове, те, що нам диктує реальність. І шоу піднесло просту істину - що правильно пошита білизна може зробити з недоліків гідності.

In — Шоу, яке порушує межі

Кордони моралі, цензури та інших понять, які так часто зупиняють нас на шляху до досягнення цілей. Savage x Fenty демонструє, що бути собою – це круто і потрібно голосно заявляти про себе світові. Нехай у ньому багато еротики, брудних танців та сексуального підтексту, але не варто забувати, що Ріанна – темношкіра дівчина з Барбадосу і в неї в крові вирує пристрасть та сексуальність. Саме їх можна побачити в ДНК колекції та шоу загалом — нестримна пристрасть і сексуальність у найрізноманітніших її проявах.

In or out: Savage x Fenty Show Vol. 3 — редакція Marie Claire обговорює показ білизняного бренду Ріанни-Фото 3

 

In — Шикарні комплекти

Якщо відхилитися від шоу та розуміти, до чого тут весь цей сир-бор, то треба сказати, що колекції бренду Savage x Fenty завжди на висоті. Унікальні лекала, дизайн та кольорова гама, особисто мене, зачаровує та надихає на покупку. І, гадаю, варто нагадати, що Savage x Fenty став найуспішнішою компанією у 2021 році за версією Times, а це означає, що РіРі все правильно робить: і колекції інклюзивні шиє, щоб розширити свою цільову аудиторію та провокаційні покази влаштовує, щоб ще більше підігріти інтерес до свого бренду. 

Аплодую стоячи Ріанні та її бренду Savage x Fenty!

In or out: Savage x Fenty Show Vol. 3 — редакція Marie Claire обговорює показ білизняного бренду Ріанни-Фото 4

Fashion-редактор сайту Marie Claire - Анна Вакуленко

Out - Реальність vs. Промоція

Пафосний початок, ніби на нас чекає не звичайний показ білизни, а історія в дусі сімейної саги "Будденброкі" або на крайній випадок еротична пригода а-ля "Коханець леді Чаттерлей". Нам обіцяли красиве модне шоу, і розмов навколо нього було менше, ніж диспутів навколо “Дюни”. Окрім чергової а-ля гарної картинки, замаскованої під звичною сексуалізацією жіночого тіла, я не змогла розглянути нічого ексклюзивного. Модний дебют на великому екрані має бути ексклюзивним, чи я чогось не розумію? І нікого не збентежило, що напівголі чоловіки та жінки просто стояли поряд з подіумом, на якому красувався Рікі Мартін? Взаємодія артиста з моделлю ще ніхто не скасовував.

Out - невизначеність стилю

Все змішалося у будинку Облонських. Латиноамериканські мотиви, ніби ми перенеслися в "Копакабану", голлівудські мелодії, досить награна "пристрасність" Сінді Кроуфорд, напівголі танцівники, яких, здається, розділили лише заради принципу. Це епохальна розповідь, від якої очікуєш щось більше, ніж просто оголені тіла та мінімальний натяк на ідентичність дизайнера. Це показ чи виступи артистів? Якщо я вирішила подивитися модний показ білизни, то хочеться розглянути його в деталях, а не вкотре вирячитися на п'яту точку Карді Бі. Нічого нового там я все одно не побачу.

In or out: Savage x Fenty Show Vol. 3 — редакція Marie Claire обговорює показ білизняного бренду Ріанни-Фото 5

Out - це вульгарно

Мабуть, пояснювати цей пункт буде також складно, якби демократ спілкувався з консерватором про політичний курс країни. Кожен з нас має свої норми навіть не пристойності, а естетики. Те, що може подобається одному, в очах іншого виявиться вульгарністю та безграмотною сексуалізацією. Останнє – мій випадок. Я вже точно не ханжа, і ніколи не буду проти грамотної, естетичної еротики (хоча такого жанру, начебто, не було заявлено, чи я помиляюся?), але те, що показала Ріанна, було зроблено відверто дешево. І дуже "брудно". Погана робота, яку я точно через свої власні принципи і не зможу порівнювати з тим, що раніше демонстрували на Victoria's Secret Fashion Shows.

Out - це відверто нудно

Якщо вже ви заявляєте, що шоу має стати таким же гучним як Бал Сатани у Булгакова, то варто було б зайнятися більш грунтовною постановкою. Шоу Victoria's Secret хотілося насолоджуватися нескінченно, розглядати деталі білизни, рухами моделей та навіть їхніми поглядами. У випадку з Savage х Fenty просто хочеться якнайшвидше доглянути, і поставити галочку навпаки обов'язково пункту в робочому плані. Перегравати, розігрувати пристрасність і бажання не найсильніша риса деяких головних зірок шоу, а тому, можливо, краще було б обмежитися природністю. Або не запрошувати моделей, які не можуть навіть удавати сексуальні.

 

Статті на тему