UA
RU

INRO та UNITED24 презентували колекцію свічок, присвячену тимчасово окупованим містам

Редагувати переклад
Парфюмерно-косметичний бренд INRO у партнерстві з фандрейзинговою платформою UNITED24 презентували колекцію свічок.
 
Вона присвячена містам України, які перебувають у часовій окупації: Донецьку, Луганську, Енергодару, Маріуполю, Мелітополю та Сімферополю.
INRO та UNITED24 презентували колекцію свічок, присвячену тимчасово окупованим містам-Фото 1
 
Прибуток із продажу перекажуть через UNITED24 на відбудову України.

Свічка «Донецьк» пахне донецькими трояндами, у «Луганська» насичений аромат із деревно-трав'яними нотами. "Мелітополь" - з ароматом черешні, "Сімферополь" - морського узбережжя та кипарису. Свічка «Енергодар» має пряний аромат, а свічка «Маріуполь» поєднала у собі запах сталі та моря.

У команді INRO працюють люди з Донецька, Бердянська, Харкова та Києва. Ми з нетерпінням чекаємо на звільнення окупованих територій. У багатьох із нас там були або досі залишаються родичі, друзі, знайомі. Аромати для свічок обирали всією командою. Так само колективно обирали локації, які зображені на опакованні,

— розповідають Ольга та Володимир Саєнки, засновники INRO.

На свічках вказані координати визначних місць: у Донецьку – «Донбас Арена», в Енергодарі – Запорізька АЕС, у Мелітополі – Арка визволителів, у Луганську – Соборна мечеть, у Сімферополі – Верховна Рада Автономної Республіки Крим, у Маріуполі – Донецький академічний обласний .

Ціна однієї свічки – 1000 грн. При замовленні за кордон на сайті можна обрати міжнародну доставку. Прибуток із продажу благодійних свічок перекажуть через UNITED24 на відбудову України.

 

Статті на тему