UA
RU

Історія трендів з фен-шуй: від малинових піджаків до тотальної емансипації

Редагувати переклад
Чи помічали ви, що деяким відрізкам часу – десятиліттям, наприклад, відповідає атмосфера, яка визначає погляди, інтереси та спосіб життя часом цілого покоління. Не дарма ми говоримо дев'яності чи двотисячні. Юлія Скіба, експерт фен-шуй, спеціаліст з енерготипування простору та типу особистості пропонує проаналізувати: чи зумовлені тренди тієї чи іншої епохи певними енергіями.

по фен-шуй

Культовий фільм «Брат», наприклад, міг бути знятий тільки в кінці дев'яностих, і по праву вважається відображенням поглядів цілого покоління.
Проаналізувати, від чого залежать настрої суспільства в той чи інший час, намагалися задовго до нас. Способи аналізу часу існували понад 5000 років тому. Наприклад, за допомогою східної метафізики. Ця наука включає такі системи аналізу часу і простору, як Фен-шуй і астрологія Ба-Цзи. Якщо при слові фен-шуй у вас виникають асоціації з керамічними жабами та кольором завіс, то у мене як у фахівця це викликає лише посмішку. Класичні стародавні техніки фен-шуй неможливо освоїти без багаторічного навчання, усного трактування майстром цих знань (як і було раніше протягом століть у наступних лініях майстер-учень), а також без практики та постійного спілкування з Вчителем. Існує складна наука закономірностей, я називаю її на сучасний манер – «Енерготипування простору, часу та людини». З погляду східної метафізики час глобально ділиться на стовісімдесятилітні ери та двадцятирічні періоди. Кожен із відрізків часу пов'язані з певним типом енергії, що має вплив на соціальні тренди.

фен Шуй

Читайте також: ПІДСУМКИ РОКУ: 9 ФІЛЬМІВ 2020, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ

Але повернемося до дев'яностих. З 1984 по 2004 рік тривав сьомий період енергії або період триграми Дуй (триграма - це позначення у вигляді суцільних та переривчастих ліній, у своєму роді енергетична абетка морзе, що застосовується у метафізиці). Який характер цієї енергії? - Вона як молодша дочка, розпещена дорослим татом, шкідливе, вимогливе дівчисько, яке нічого не цінує по-справжньому. Це егоїстична вітряна особа, якій потрібні подарунки та увага, готова прогуляти все, що є, і якій зовсім не хочеться думати про завтрашній день. Згадайте 90-ті роки, дивні, як зараз здається, часи, коли коханки, лазні, малинові піджаки папики були у тренді. Триграма Дуй, енергія цього часу зазвичай асоціюється з ротом, і, як наслідок, з плітками та алкоголем. Посидіти в лазнях і вирішення питань у неформальній обстановці з вживанням алкоголю були дуже поширені. Зараз це моветон та відлуння далекого минулого. Економіка країн у той період трималася в основному на ресурсі, накопиченому в попередні роки, отримання частки якого було основним способом розбагатіти. Більше нахабства і нахрапу, накопичення та демонстрація матеріальних цінностей без підкріплення інтелектуальним ресурсом — це вважалося нормою. Цей період змінився наступною двадцятирічкою. 2004-2024 роки - восьмий період із сильною енергією триграми Гень. Ця триграма – символ молодих чоловіків та домінування інтелектуальних ініціатив. Гень – у символічному значенні гора, стабільність, із накопиченими всередині знаннями. І неможливо заперечувати, що за останні роки найбільшою цінністю став інтелект та знання, які можна застосувати у роботі над значущим проектом. Просто купи-продай вже не викликає поваги. Статус у період визначається наявністю міцних сімейних цінностей, а чи не лазень і дівчаток. Помітним трендом став і здоровий спосіб життя і турбота про себе. Зміцнення та укорінення, стабільність, планування та системність – ось якості Гень.

Багато соціально значущих проектів у двохтисячних створювалися чоловіками. Бізнес загалом значно «помолодшав». І тільки лінивий не говорив про Марка Цуккерберга та Ілона Маску. Вони здійснили революцію можливостей цілого покоління!

Зараз ми починаємо жити у так званому дев'ятому періоді. За одним із методів обчислення він розпочався у 2017 році, за іншим – ми вступимо до нього у 2024 році. Навіть якщо цей період ще не розпочався, зараз ми явно відчуваємо подих його енергії. Вона починає набирати силу і зміцнюватися, щоб проявитися з 2024 року.

Хочете дізнатися більше, як слідувати соціальним трендам наступної двадцятирічки, щоб бути успішним і не витратити наступні п'ять років на непотрібне планування, читайте мою наступну публікацію.

Статті на тему