UA
RU

Італійський ресторан у готельно-ресторанному spa-комплексі KNZS

Редагувати переклад
А ми вже знаємо, де проведемо ці вихідні!

Італійський ресторан у готельно-ресторанному spa-комплексі KNZS-Фото 1

18-19 листопада у готельно-ресторанному spa-комплексі KNZS відбудеться відкриття італійського ресторану. Стати свідками неймовірного кулінарного шоу від шеф-кухаря зі світовим ім'ям Джакомо Кіала, спробуйте смачні страви за оригінальними італійськими рецептами в поєднанні з просіком RUGGERI від компанії Almaterra!

Готельно-ресторанний комплекс KNZS – це гарні зали для гостей, вишукана європейська та італійська кухня, караоке-клуб, 18 затишних номерів з авторським дизайном, spa-центр з критим басейном, гідромасажем, ванною, саунами: російською, японською, фінською, турецькою, інфрачервоною та кріосауною. Знаходиться комплекс всього за 10 хвилин їзди від Києва серед мальовничої природи Конча-Заспи.

Читайте також: НОВЕ МІСЦЕ: ГОТЕЛЬ З ІНТЕР'ЄРАМИ ВІД КАРЛА ЛАГЕРФЕЛЬДА

Італійський ресторан у готельно-ресторанному spa-комплексі KNZS-Фото 2

Шеф-кухар ресторану Джакомо Кіала – бренд-шеф зі світовим ім'ям, для якого світ гастрономії – не просто робота, а творчий процес. За свою 30-річну практику він вів різні проекти: від координації маленьких стартапів до менеджменту мережі ресторанів, серед яких Hugo's Beach Club, Due Leoni Hotel, Kaiserbahnhof Gallo Rosso, L'Incontro, Marina Park Hotel та багато інших.

Завітайте на відкриття ресторану і проведіть яскраві та захоплюючі вихідні в хорошій компанії!

Статті на тему