UA
RU

Jamala буде речницею від України на Євробаченні-2024

Редагувати переклад

Співачка Jamala буде речницею від України на Євробаченні-2024. Вона оголосить бали Національного журі України в прямому ефірі гранд-фіналу. 

Jamala буде речницею від України на Євробаченні-2024

Переможниця Євробачення-2016 Jamala буде речницею від України на Євробаченні-2024. Вона оголосить бали Національного журі України в прямому ефірі гранд-фіналу. 

«Євробачення — дивовижна річ. Це навіть більше ніж інститут, консерваторія, школа з учнями, з якими ти зустрічаєшся при нагоді. Тут така історія, в яку ти, якщо вже раз потрапив, уже стаєш його частиною. Тому бути речницею цьогоріч — це також для мене особливо. Хоча у багатьох ролях доводилося вже побувати за ці сім років, але оголошувати оцінки від власної країни — це буде мій перший такий досвід. Насправді це дуже велика відповідальність, мені здається. Тим паче, що Швеція для мене деякою мірою близька країна, яка займає особливу частинку мого серця з 2016 року. Саме у Мальме я не була, але сподіваюсь, що відчую через прямий ефір цю неймовірну атмосферу конкурсу та саме місто», — розповіла співачка. 

Jamala буде речницею від України на Євробаченні-2024

Цього року Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2024 представлять співачки alyona alyona & Jerry Heil з піснею Teresa & Maria. Днями українська делегація вирушить у шведське Мальме. Вже 27 квітня пройде перша репетиція alyona alyona & Jerry Heil на стадіоні Malmö Arena. Нагадаємо, що півфінали відбудуться у вівторок, 7 травня, та у четвер, 9 травня. Гранд-фінал — у суботу, 11 травня. Представниці України alyona alyona & Jerry Heil виступатимуть у першому півфіналі під номером 5

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: eurovision.tv, Суспільне Мовлення

Читайте також: ЄВРОБАЧЕННЯ-2024: ОПРИЛЮДНЕНО ТЕМУ 68-ГО ПІСЕННОГО КОНКУРСУ

Статті на тему