UA
RU

Jay-Z став володарем найбільшої кількості номінацій на “Греммі” в історії

Редагувати переклад
Можливо, репер має 99 проблем, але 83 номінації на “Греммі” говорять про його захмарний професійний успіх. 

Jay-Z став володарем найбільшої кількості номінацій на "Греммі" в історії-Фото 1

Jay-Z встановив новий рекорд і став найвизнанішим музикантом в історії. Принаймні з погляду премії "Греммі". Jay-Z вдалося подолати композитора Квінсі Джонса, з яким він раніше ділив перше місце за кількістю номінацій, у вівторок після оголошення нових претендентів на статуетки "Греммі" 2022 року. З трьома новими номінаціями Jay-Z став беззаперечним лідером рейтингу. Виконавця відзначили у номінаціях “Найкращий альбом року” та “Найкраща пісня у стилі реп”. 

Тепер на другому місці рейтингу опинився колишній член гурту The Beatles Пол Маккартні із 81 номінацією. 

Jay-Z 23 рази ставав лауреатом премії “Греммі” у різноманітних категоріях, серед яких і “Найкраща реп-пісня” та “Найкращий альбом”. 

дружина Jay-Z — Бейонсе також вписала своє ім'я в історію у 2021 році, ставши найномінованішою та найнагородженішою жінкою-виконавицею в історії премії. 

Читай також: Музичні підсумки року: оголошено переможців Jager Music Awards 2021

Що ж до “Греммі”, то премія дещо вдосконалилася, додавши нові номінації. Так з'явилися дві нові категорії - "Найкращий світовий музичний виступ" і "Найкращий латиноамериканський альбом". Наразі переможців у всіх 88 номінацій визначатимуть більшістю голосів після скасування комітету з розгляду кандидатур. 

«Це нова Академія. Та, яка керується драйвом, що змінилася, щоб відповідати потребам музичної індустрії”, - зазначив СЕО Академії Харві Мейсон. 

У минулому музиканти звинувачували “Греммі” у корумпованості. У головні протестуючі були записані Зейн Малік, The Weeknd, Каньє Вест та Холзі. 

Jay-Z став володарем найбільшої кількості номінацій на "Греммі" в історії-Фото 2

“Часто все вирішується на бекстейджі за приватним спілкуванням. Вирішується завдяки знайомству з правильними людьми, за допомогою рукостискань, хабарів, які можуть бути такими двозначними, що починаєш сумніватися, а чи це хабар”, — написала Холзі у своєму інстаграмі раніше цього літа. 

Нагадуємо, що найгучніша ніч року для музичної індустрії пройде 31 січня 2022 року у Лос-Анджелесі. 

 
 

Статті на тему