“Качалка”, пілатес та флай-йога: Smartass відкриває новий клуб Gym&Soul у переосмисленому форматі

У липні на вул. Короленківській у Києві розпочне роботу спортивний клуб Smartass у переосмисленому форматі — Gym&Soul. Це вже десята локація бренду по всьому світу та п’ята у Києві. Крім залів для тренувань, у спортклубі також буде кафе-сендвічерія Juice&Bread. 

“Качалка”, пілатес та флай-йога: Smartass відкриває новий клуб Gym&Soul у переосмисленому форматі-Фото 1

Smartass — це спортивний клуб бутикового типу. Його унікальна концепція — поєднання спортзалу з атмосферою нічного клубу, використання світлових сценаріїв і спеціально підібраних музичних треків. Перший клуб Smartass запрацював у Києві 2019 року. З того часу мережа прихильників принципу Smartass Lifestyle в Україні збільшилась навколо ще трьох локацій клубу у Києві, двох у Львові та однієї у Харкові. Минулого року Smartass вперше вийшов на європейський ринок і запрацював у столиці Болгарії, Софії, а також у Варшаві, активні перемовини ведуться і щодо відкриття на Балі.

Нова локація Smartass знаходиться в центрі Києва та займає площу 1370 м2. На відміну від класичних групових тренувань мережі, новий формат передбачає дві спортивні зони Gym та Soul з унікальними класами, як для чоловіків, так і для жінок. 

  • Gym — відкритий зал з тренажерами для групових тренувань у новому форматі «качалки». 
  • Soul — зона  з трьома студіями: пілатес (тренування з реформерами), флай-йога, та тренування з власною вагою (з системою Проседос). Також у цій частині є  два масажні кабінети.

“Качалка”, пілатес та флай-йога: Smartass відкриває новий клуб Gym&Soul у переосмисленому форматі-Фото 2

Крім цього, на території спортивного клубу розміщується кафе збалансованого харчування на 40 місць. У меню сендвічі, солоні та солодкі боули, десерти,  а також великий асортимент смузі, протеїнових коктейлів та фрешів. Кафе розділяє дві спортивні зони, що при відвідуванні приміщення підкреслює протиставлення і контрастність двох спортивних зон.

З кожним новим проєктом Smartass, ми вчимося робити його оптимальнішим та ефективнішим. Ми постійно вивчаємо запити наших відвідувачів та відкриті до нових форматів, щоб створити таку атмосферу і таке середовище, які вони потребують. Адже можливість підтримувати моральне та фізичне здоров’я наших клієнтів — найвища цінність та мотивація продовжувати розвиватися для команди”, — ділиться Катерина Кузьменко, співзасновниця клубу. 

До відкриття Smartass пропонує пакети тренувань Early Birds зі знижкою 20%, які можна придбати на сайті та у застосунку Smartass.

У червні Smartass відкрив свою першу локації у Києві на лівому березі. У цьому залі відвідувачів очікують 4 студії групових тренувань: Cycle, Barre, Games, Boxing, Power та інші. А студія Cycle суттєво відрізняється від інших – стіни в ній розписала українська ілюстраторка Анастасія Рудик. Відома своїми постерами для ЗСУ, завдяки яким вона збирає кошти на фонд Притули та інші. 
Читайте також: У КИЄВІ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ВИСТАВКА «МЕРЕЖИВО ЧАСУ: СВІТСЬКА МОДА НА ЗЛАМІ СТОЛІТЬ»

“Качалка”, пілатес та флай-йога: Smartass відкриває новий клуб Gym&Soul у переосмисленому форматі-Фото 3

Крім поєднання занять спортом із атмосферою нічного клубу, Smartass має ще кілька особливостей, що відрізняють його на ринку. Наприклад, відвідувачам не пропонують типові абонементи на рік — кожен може придбати пакет з певною кількістю тренувань. А через зручний мобільний застосунок можна легко записатися на тренування, залишити фідбек і чайові для тренерів, підписатися на друзів з власної мережі контактів чи оплатити замовлення у кафе на території клубу. Завантажити безкоштовний застосунок можна на  App Store і Google Play.

Стежте за новинами Smartass на сторінці в Instagram або Telegram.

Статті на тему