UA
  RU

  Як це було: відкриття салону спідньої білизни AJOUR

  Будинок модної білизни AJOUR вже 14 років дарує відчуття впевненості, власної привабливості та інтимне «я» кожної леді не лише в Україні, а й в Америці та Європі.
  
  
  Як це було: відкриття салону спідньої білизни AJOUR-Фото 1

  5 червня будинок модної білизни AJOUR відкрив новий флагманський салон у центрі Києва. Дизайн салону, суміш арт-деко та вічної класики, був розроблений студією дизайну та інтер'єру Rybachuk & Doroshenko.


  Поєднання ніжного мережива та повітряного, як пелюстки квітів, шовку; вишуканого дизайну та дорогої фурнітури; сучасна елегантність, комфорт та надзвичайна м'якість. Тут є все, щоб жінка почувала себе особливою та впевненою. У цьому весь AJOUR.

  Читайте також: ШЕФ З ДВОМА ЗІРКАМИ «МІШЛЕН» ПРОВІВ ВЕЧЕРЕЙ У CHI


  Прикрасили та доповнили цей вечір ігристий партнер ТД «Вина Миру», який створив атмосферу легкості та невимушеності, а смачні частування — мережа ресторанів «Хачапурі та Вино». Водний спонсор "Йо-До" підтримував баланс води та йоду в нормі. Дивовижний вокал від колоритної Kseniya Eltuhi зробив цей вечір ще яскравішим.

  Як це було: відкриття салону спідньої білизни AJOUR-Фото 2

  Сюрпризом для гостей стали показ білизни та купальників AJOUR колекції SS 2019. А ювелірні прикраси від компанії YAMAGIWA та ювелірного дому TIORO додали розкоші, загадки та блиску колекціям.


  Як це було: відкриття салону спідньої білизни AJOUR-Фото 3

  Неповторний образ моделей створили майстри-феї з «Майстерні краси JK». Тим самим завершивши образ літньої грації та краси. Вечір завершився розіграшем ексклюзивних подарунків від партнерів із побажаннями нових зустрічей та показів.

     Статті на тему