UA
RU

Як і в чому зустрічати рік білого металевого щура

Редагувати переклад
З давніх-давен існує традиція, що для того, щоб майбутній рік приносив удачу, потрібно задобрити його «власника». 

Цього разу на зміну жовтій свині господаркою року стає білий металевий щур. Редакція Marie Claire розповідає, як і в чому зустрічати 2020 рік.

Вибір образу

Металевий або, інакше, сріблястий щур віддає перевагу таким собі кольорам. Щоб «задобрити» її новорічної ночі, вибирайте сріблясті, сірі, білі відтінки одягу. Також підійдуть і наближені до них кольори: бежевий, пісочний, попелястий, сіро-коричневий та сіро-жовтий.

Астрологи рекомендують відмовитися від яскравих неонових відтінків у новорічних цибулях. Пам'ятайте, що кислотні кольори «відлякують» господарку року.

Як і в чому зустрічати рік білого металевого щура.

shoppingmall.com

Тканини: при виборі святкового вбрання орієнтуйтеся на блискучі тканини, люрексові або паєтки.

Але, визначаючись із новорічним чином, варто пам'ятати, що щур — «прихильник» класики. Астрологи радять вибирати більш суворі чи прості фасони. Пряма сукня, спідниця олівець або сукня на запах стануть чудовим вибором для святкування наступного року.

Аксесуари

При виборі аксесуарів варто також звертати увагу на переваги щура. По можливості краще повністю відмовитися від золотих прикрас на користь срібла.

Як і в чому зустрічати рік білого металевого щура.

mymono.com.ua

Також не варто вибирати громіздкі прикраси, наприклад, ланцюги чи масивні сережки. Вибирайте вишукані тонкі ланцюжки та браслети. Якщо ви все ж таки збиралися зробити акцент на сережках, рекомендуємо віддати перевагу одній сережці, а в друге вушко надіти непомітний гвоздик. Такий тренд, що встиг полюбитись усім IT-girl, «сподобається» і господині цього року.

Для святкування наступного року варто відмовитись і від хутряних виробів. Крім того, вибирати вбрання з анімалістичним принтом вважається поганою прикметою. Астрологи вважають, що металевий щур може образитися за своїх родичів.

Як зустрічати рік металевого щура

Місце проведення урочистої вечірки для господині цього року зовсім не важливе. Відзначайте Новий рік вдома з сім'єю, у гучній компанії друзів — щур «прийме» будь-який ваш вибір.

Як і в чому зустрічати рік білого металевого щура.

unsplash.com

Варто відзначити, що у цієї тварини є свої уподобання, як в іншому і в будь-якого іншого, у святковому столі. Якщо минулого року астрологи радили не готувати свинину, то цього року рекомендують готувати все (та й більше!). Все тому, що щур «просто обожнює» ситно та смачно поїсти. Щоправда, новорічний стіл має бути не лише пишно прибраним, а й у міру ощадливим — щур не любить кидати гроші на вітер.

Серед рекомендацій також йдеться і про те, що будь-яка крупа на столі допоможе ще більше задобрити господиню цього року.

Статті на тему