UA
  RU

  Як Мадонна відсвяткувала день народження своїх дочок - 9-річних близнюків 

  Редагувати переклад
  Рідкісні знімки молодших членів родини популярної співачки. 

  Мадонна не скупиться на прояв турботи та кохання у день народження своїх доньок-близнят. У вівторок поп-ікона присвятила святкову посаду в інстаграм своїм дівчаткам, опублікувавши фото дітей у різному віці. Серед знімків були й нещодавні світлини зі святкування 63-го дня народження самої Мадонни. Естер та Стелла з'явилися в сім'ї британки у лютому 2017 року, коли жінка удочерила сестер, привезши їх із рідної країни – Малайзії. 


  Як Мадонна відсвяткувала день народження своїх дочок - 9-річних близнюків - Фото 1

  «З днем ​​народження, Стелла та Естер. Гарні душі, які приносять у це життя лише радість усім, хто з ними знайомиться. Така вдячна за те, що ви є в моєму житті”. 


  Мадонна також є матір'ю синів та дочок 21-річного Рокко Річчі, 15-річного Девіда Банді, які з'явилися у стосунках співачки з Гаєм Річчі, а також 24-річної Лурдес Леон, яка народилася у шлюбі артистки з Карлосом Леон, та 15-річної Мерсі . 

  Минулого тижня співачка поділилася фото зі святкування свого дня народження, на якому були присутні не лише всі шестеро її дітей, а й нинішній бойфренд Мадонни Ахламалік Вілльямс. Жінка назвала це святкування "Екстраваганзою шостого століття", і в одному пості вона розмістила знімок з усіма своїми близькими та дітьми у різних образах. 

  "Під враженням від Візантійської імперії", - написала виконавиця, пояснивши натхнення костюмами.


  Як Мадонна відсвяткувала день народження своїх дочок - 9-річних близнюків - Фото 2

  Читай також: Софія Вергара розповіла про пережитий у 28 років рак 

  Ще у 2017 році Мадонна запропонувала всім охочим помилуватися тим, як виглядає її особисте життя, з'явившись на обкладинці одного з журналів через кілька місяців після того, як у її сім'ї з'явилися дівчинки-близнючки.   “Це незрозуміло. Чому ми закохуємося в людей, яких закохуємося? Ти дивишся їм у вічі, відчуваєш їхню душу, торкаєшся до них, і розумієш, що це те, що потрібно. Іноді я заплющувала очі, і думала про те, чому моя кухня не набита дітьми, що танцюють? У світі так багато дітей, яким потрібна хата. Я думала, а чого ж чекаю? Потрібно просто зробити це”. 

  Як Мадонна відсвяткувала день народження своїх дочок - 9-річних близнюків - Фото 3

  https://www.instagram.com/p/CS968qLrUhH/
  Madonna/Instagram

  Тоді співачка також пояснила, як її біологічні діти відреагували на рішення жінки удочерити ще й прийомних дітей. 


  “Ймовірно, вони зрозуміли, що їм доведеться ділити мене з ще більшою кількістю людей, але це точно не ревнощі, а просто пристосування. Зрештою, всі підтримали мене і моє рішення. Лола сказала, що я маю це зробити, якщо в результаті я стану щасливою”. 

   

   


  Статті на тему