UA
RU

Як нова екранізація “Смерті на Нілі” стала нічним кошмаром будь-якого піарника 

Редагувати переклад

Настільки, що навіть режисер Кеннет Брана ніде не згадує про новий проект. 

Здавалося б, навіщо такій легендарній історії, як “Смерть на Нілі”, потрібна реклама? Сама назва та все те, що передбачає екранізація світової класики детективного жанру, кажуть самі за себе. До того ж акторський склад такий великий, чудовий і, звичайно, зоряний… А ось тут і криється таємниця, чому найстильніший і найочікуваніший фільм останніх кількох років обернувся нічним кошмаром для піарників.  

Як нова екранізація "Смерті на Нілі" стала нічним кошмаром будь-якого піарника - Фото 1

"Смерть на Нілі" коштувала творцям 160 мільйонів доларів, але, впевнені, навіть незважаючи на надзвичайно красиву картинку, картина не зможе "відбити" вкладення в прокаті. І все через те, що кілька акторів фільму були "скасовані" або стали предметом глузувань та суперечливих висловлювань. 

«Фільм став найгіршим кошмаром будь-якого рекламного агента. Це проекту, в якому все, що можна було пішло не так, як хотілося, і з цього приводу нічого не можна сказати чи зробити”, — зауважив джерело з кіноіндустрії. 

Мабуть, взятися за рекламу такого безнадійного проекту наважився б лише запеклий сміливець. Давайте розберемося, у чому проблема останньої екранізації грандіозного розслідування Еркюля Пуаро. 

По-перше, головного героя у фільмі — Саймона Дойла — грає Армі Хаммер, якого ще в січні 2021 року звинуватили у зґвалтуванні та пристрастях до канібалізму. 

Читай також: Режисер Аліна Діанова про улюблені жіночі образи в кіно та роботу з The Body Wear

Летіша Райт, відома за проектом “Чорна пантера”, яка зіграла у “Смерті на Нілі” один із найпривабливіших жіночих персонажів Розалі Оттерборн, популярна своїми антивакцинаторськими тенденціями. Так, з дівчиною вже розірвав контракт її американський агент, і все через ненависть, що не раз виявлялася нею щодо Китаю, а також сумніви щодо важливості вакцинування від COVID-19. 

Як нова екранізація "Смерті на Нілі" стала нічним кошмаром будь-якого піарника - Фото 2

Подібні думки, як і Райт, відвідують і Рассела Бренда, який виконав роль Людвіга Бесснера. Чоловік не соромиться декламувати своє більш обережне ставлення до вакцин, а також продовжує будувати конспіративні теорії. 

І, звичайно, не можна забувати про Галь Гадот у ролі спадкоємиці Ліннет Ріджуей. Вона зуміла розчавити свою популярність Чудо-жінки за допомогою кліпу на пісню Джона Леннона Imagine, яке вона зняла разом з друзями-зірками. Згодом ролик назвали "глухим", і засудили до Мережі. Втім, згодом Галь усвідомила, що цей вчинок був ознакою "поганого смаку". 

Багато представників індустрії вже висловилися щодо того, наскільки невдалим, і це явне применшення виявився акторський склад “Смерті на Нілі”. А втім, з іншого боку, 160 мільйонів — надто великі витрати, щоб скасовувати прем'єру через суперечливі персонажі. 

“Ніхто не хоче говорити про цей фільм. Кеннет Брана розповідає лише про “Белфаст” і про “Оскара”, і жодного слова не промовляє про “Нілу”, - додало джерело з кіноіндустрії. 

До речі, якщо кожен персонаж фільму має персональний постер, то Хаммер такого не має. Він також не був присутній на спільній фотозйомці акторського складу картини у Британському музеї. 

Кеннету Брана везе на скандальних “персонажів”, яких він запрошує до своїх картин, ніби відбираючи найсуперечливіших. Так, наприклад, у попередній екранізації розслідування Пуаро "Вбивство у Східному експресі" зіграв Джонні Депп - відомий вбивець дружин. Втім, ця обставина аж ніяк не завадила картині зробити чудові касові збори. Подивимося, наскільки далеко зможе спливти Карнак у 2022 році. 

 

Статті на тему