UA
RU

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»

Редагувати переклад

Це трапилося! 15 грудня в атмосферному гостинному грузинському ресторані «МАМА МАНАНА» медіакомпанія «Бурда-Україна» зібрала відомих блогерів, щоб розділити разом з ними підготовку до новорічних свят. У програмі було заплановано виступи відомих спікерів, кулінарні майстер-класи та виготовлення новорічного декору.

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 1

Ми дізналися все про бездоганний новорічний образ і про тренди в новому, 2022 завдяки чарівній Анастасії Івановій — нашому запрошеному спікеру, дизайнеру, засновниці бренду Nai Lu-na by Anastasiia Ivanova, випускниці школи дизайну Instituto Marangoni Paris і Fashion Institute of Tec , експерт школи сучасного етикету.

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 2

Партнером заходу виступив бренд «Духм'яна Хата», разом з яким ми вчилися готувати автентичний різдвяний кекс – за рецептом відомого шеф-кухаря Івана Булавіна.

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 3

У цій справі було дуже важливо правильно замісити тісто, і ми використовували живі дріжджі Духмяна Хата. Ці дріжджі суттєво полегшують процес приготування, тому що не вимагають попередньої активації – їх можна одразу використати для замісу. Завжди гарантують швидке піднесення тесту.

«Духм'яна Хата» - Єдині осмотолерантні дріжджі на ринку домашнього хлібопечення. Це означає, що вони можуть впоратися з будь-яким тестом, у тому числі з великою кількістю масла, жиру, здоби, цукатів. Господиня завжди може бути впевнена в результаті з «Духм'яною Хатою», не переживати та насолоджуватися творчим процесом випічки

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 4

Кекс вийшов неймовірно смачним та ароматним.

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 5

На другому майстер-класі разом із DREAMEAT — українським інноваційним брендом рослинного м'яса, яке вже називають продуктом майбутнього, — ми готували веганські бургери.

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 6

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 7

Свіжі та якісні продукти для кулінарних експериментів надав наш партнер GOODEX — перший в Україні онлайн-супермаркет із власним складом, завдяки якому все приїжджає прямо від постачальника.

Читай також: In or out: Підсумки року редакції Marie Claire

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 8

Блогери створювали новорічну красу своїми руками разом із Юлією Метелиною — художницею та дизайнером JM STUDIO. У нас вийшли атмосферні композиції, які прикрасять будинок та подарують новорічний настрій.

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 9

Поки мами невимушено спілкувалися і готували, діти розважалися з аніматорами та пригощалися соками та фруктовими пюре без цукру. ТМ «ЧУДО ЧАДО»адже правильна турбота про дитину в сучасному світі означає і турботу про маму.

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 10

ТМ «ЧУДО ЧАДО» від Одеського заводу дитячого харчування 60 років дбає про здорове харчування дітей.

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 11

Дякуємо нашому беззмінному партнеру «Бекутан Мультімуно» за участь та підтримку сімейних цінностей. Саме зараз під час погодних коливань, карантинних обмежень дитячий імунітет потребує додаткового посилення. В даному випадку "Бекутан Мультімуно" буде надійним помічником.

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 12

Усі учасники майстер-класу розійшлися задоволеними та з корисними подарунками від наших партнерів, новорічними іграшками від «Бекутан Мультіімуно», кухонними наборами від ТМ «Духмяна хата», продукцією «Чудо Чадо», подарунками від GOODEX та DREAMEAT.

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 13

За атмосферу відповідав відомий ведучий Серж Гагарін.

ЯК ПРОЙШОВ НОВОРІЧНИЙ FAMILYBLOGDAY РАЗОМ З «БУРДА-УКРАЇНА»-Фото 14

Дякуємо нашим партнерам за участь та підтримку такої незабутньої події для блогерів!

Статті на тему