UA
RU

Як серіал "Емілі в Парижі" розлютив тисячі українок і не тільки

З першої ж серії “Емілі в Парижі” геть-чисто відбив бажання продовжувати перегляд через неетичну виставу образу українок.
Як серіал "Емілі в Парижі" розлютив тисячі українок і не тільки-Фото 1

Кадр із серіалу «Емілі в Парижі»

Настільки довгоочікуване продовження серіалу викликало такий конфлікт інтересів. Тільки всі перестали обговорювати суперечливі образи головної героїні Емілі Купер, як з'явилася нова причина для скандалу – українка Петра, яку зіграла актриса-початківець Дар'я Панченко, і з якою Емілі познайомилася на курсах французької мови. І питання не в тому, що українка з'явилася в епізоді, а як її зобразили.

Глядачам показали Петру, як абсолютно позбавлену смаку дівчину, одягнену в "наймодніші" тренди, але головне те, що вона намагалася навчити головну героїню красти. Тобто, на думку режисера Даррена Стара, українки мають виглядати і поводитися саме так: бути набридливими, несмачними дівчатами та ще й крадучими у брендових магазинах. Апогеєм цього епізоду стало те, що головна героїня ще й вилаяла Петру за її погану поведінку, а та, у свою чергу, почала говорити, що її депортують із Франції.

Читайте також: Артпроект «Діабет не вирок»

Ефект від появи нової героїні не забарився і українські глядачі відразу почали висловлювати свою думку з приводу Петри. Навіть найзатятіші шанувальники не знайшли аргументів, щоб пояснити такий поворот (і я в тому числі) і зізналися, що найгіршого сценарію просто не можна було придумати. Українки не лише залишали гнівні відгуки, а й підкріплювали їх незаперечними фактами. Так, наприклад, інфлюєнсерка Євгенія Гаврилко розкритикувала Netflix за такий необачний крок і навела приклад багатьох українок, які є яскравими прикладами досконалого смаку, і які зробили свій внесок у світову індустрію моди.

Як серіал "Емілі в Парижі" розлютив тисячі українок і не тільки-Фото 2

Сумно, що у світі провідні компанії дозволяють собі такі некоректні жести, як стереотипного і неетичного зображення інших національностей. Що ж, за свою помилку, засновники серіалу точно поплатитися низьким рейтингом та масштабним скандалом, який набирає обертів. Цікаво, чи ще з'являтиметься Петра в серіалі чи все ж таки дали їй епізодичну роль?

Статті на тему