UA
  RU

  Як зірка серіалу "Гра в кальмара" Хо Ен Чон справлялася зі стресом після успіху шоу 

  “Я не вірила у це. Не довіряла те, що відбувається”, - розповіла дівчина в інтерв'ю для Vogue. 


  Актриса, яка зіграла одного з найулюбленіших публікою персонажів шоу “Гра у кальмара”, Хон Ен Чон стала популярною буквально за одну ніч. Проте, керувати новонабутою славою виявилося дуже непросто. 

  Як зірка серіалу "Гра в кальмара" Хо Ен Чон справлялася зі стресом після успіху шоу -Фото 1

  27-річна модель, яка стала акторкою, з'явилася на обкладинці лютневого номера Vogue. Під час інтерв'ю Хо Ен Чон пояснила, що все її життя змінилося буквально за один місяць після того, як корейський трилер з'явився на Netflix.  


  "Таке відчуття, що слова не можуть описати", - зазначила Хо Ен. Але популярність поки що принесла акторці лише негативні наслідки. Так, досить тендітній дівчині вдалося схуднути на 4 кілограми, і все через стрес. 

  «Не знаю чому, але я не могла їсти. Я була така збентежена. Все довкола було в якомусь хаосі. Я не вірила в це і не довіряла успіху”. 

  Як зірка серіалу "Гра в кальмара" Хо Ен Чон справлялася зі стресом після успіху шоу -Фото 2

  Hoyeon Jung on the cover of Febuary, 2022 Vogue
  CR: Harley Weir For Vogue

  Згодом Хо Ен зуміла прийти до тями, але лише завдяки підтримці сім'ї. Мама юної актриси зазначила, що її гра була досить реалістичною. Саме так веде себе дівчина, коли злиться. 


  “Моя молодша сестра не цікавиться моєю кар'єрою. Вона просто сприймає мене як старшу сестру, тому, коли вона сказала, що моя вистава в “Грі в кальмара” була досить непоганою, я була дуже здивована”.

  Читай також: Знахідки тижня: Що редакція Marie Claire додала до свого wish-list

  Хо Ен Чон також зазначила, що отримати роль у серіалі було досить непросто. Так, у неї навіть не було часу на те, щоб зібрати речі, їдучи з Нью-Йорка, у самий пік пандемії COVID-19.   Нагадуємо, що “Гра у кальмара” стала справжнім хітом Netflix, посунувши з перших позицій хіт-параду найпопулярніших серіалів попереднього новачка – шоу “Бріджертони”. 

  Як зірка серіалу "Гра в кальмара" Хо Ен Чон справлялася зі стресом після успіху шоу -Фото 3


  Очевидно, що шанувальників дорами цікавить лише те, коли з'явиться другий сезон серіалу і яка сюжетна лінія стане основною. Режисер "Ігри в кальмара" Хван Дон Хек раніше говорив, що в майбутньому йому хотілося б досліджувати зв'язок двох братів, які опинилися по різні боки гри, а також відправити головного героя Кі Хуна на острів знову, але цього разу в ролі ката. 

  «Я стикаюся з такою величезною кількістю напруги, вимог, але й любові до другого сезону. Так відчуваю, що ви буквально не залишаєте нам іншого виходу. Так, я справді можу підтвердити, що другому сезону бути. Він уже зараз формується у мене в голові”, - розповів Хван Дон Хек у листопаді. Associated Press. 

   


  Статті на тему