UA
RU

Kalush Orchestra випустили LIVE на трек «Ти мене»

Редагувати переклад

Після випуску двох треків “Chase” та “Human” в рамках Spotify Singles та ще одної англомовної пісні “In the fire”, Kalush Orchestra презентують LIVE, який качає з перших секунд.

“Йо! Колись зробили класний LIVE-кавер на KALUSH “Ти мене не маринуй”, гоу слухати. Трек так само качає, тільки ще крутіше, вмикайте на повну й кайфоніть від звучання та бітів.”, – коментує фронтмен обох гуртів Олег Псюк.

Kalush Orchestra випустили LIVE на трек "Ті мене"-Фото 1

Нове звучання, фольклорні мотиви Kalush Orchestra та фірмова читка від Олега Псюка – ось що чекає вас у треці – “Ти мене”. Як прокоментував реліз Тимофій Музичук: ”Завдяки сопілкам та аранжуванню створили щось дійсно атмосферне. Нарешті випускаємо цей LIVE та сподіваємося, що вам сподобається!"

Читайте також: Кліп Imagine Dragons про війну Україні — серед номінантів MTV

Нагадуємо, що осенью відбудеться довгоочікуваний український концертний тур  Kalush Orchestra : 10 міст, 2 тижні, нові пісні та улюблені хіти. Не пропустіть концерт у своєму місті. Деталі на офіційних сторінках KALUSH.

Про Kalush Orchestra

Kalush Orchestra – один із молодих представників яскравої україномовної хіп-хоп-сцени, яка останні кілька років у тренді з десятками топ-зірок сучасної культури. Ключовою відмінністю Kalush Orchestra від інших колективів України є поєднання елементів етнічної музики з сучасним звуковим виробництвом, хіп-хоп танцями та україномовним репом. Гурт Kalush Orchestra переміг на Євробаченні-2022 з піснею «Stefania».

Статті на тему