Edit page title Каміла Кабельо відповіла на чутки про заручини з Шоном Мендесом 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Каміла Кабельо відповіла на чутки про заручини з Шоном Мендесом 

Редагувати переклад
Чи справді найкрасивіший музичний дует знаходиться на порозі спільного життя? 
Каміла Кабельо відповіла на чутки про заручини з Шоном Мендесом.

Каміла Кабельо прояснила ситуацію з імовірним зарученням із Шоном Мендесом.  

"Він не робив мені пропозиції вийти за нього заміж, і я не заручена", - розповіла популярна співачка в ефірі шоу Джиммі Феллона в четвер після того, як вона була помічена з обручкою на безіменному пальці лівої руки. 

“Клянусь Богу, я не знаю, на якому пальці носять заручні кільця, і іноді я одягаю прикраси на безіменний палець. Мені хотілося б, щоб ви пояснили ситуацію. На якому пальці та на якій руці носять заручні кільця? Тому що я не знаю”, — виправдовувалася 24-річна дівчина. 

Виконавиця світового хіта “Señorita” розповіла, що і її мати, і батько втратили свої обручки, тому у неї з'явилося ще більше причин бути наївною, і залишатися у невіданні щодо грамотного заручного протоколу. 

«Носять на лівій руці. Правильно?”, - відповів ведучий шоу, поцікавившись в аудиторії. 

«Бачиш! Навіть не знаєш. Адже це має бути загальновідомо чи ні? Ти звучиш дуже невпевнено”, - вирішила подразнити Джиммі Каміла. 

Каміла Кабельо відповіла на чутки про заручини з Шоном Мендесом.

BEVERLY HILLS, CA — 24 лютого: Camila Cabello відбувся в 2019 Vanity Fair Oscar Party hosted by Radhika Jones на Wallis Annenberg Center for Performing Arts on February 24, 2019 в Beverly Hills, California. (Photo by Dia Dipasupil/Getty Images)

Читай також:Повернення епохи: Все, що ми знаємо про другий сіквел "Аббатства Даунтон"   

Потім пара почала жартувати, чи є у них татуювання на спинах на честь своїх коханих. Раніше цього тижня Каміла опублікувала відео в TikTok, де вона танцює під свій останній сингл. Фанати співачки змогли помітити на її пальці величезне діамантове кільце, яке й стало джерелом пліток щодо того, чи зробив бойфренд Кабельо їй пропозицію. 23-річний Шон Мендес та Каміла зустрічаються з літа 2019 року. 

Каміла Кабельо відповіла на чутки про заручини з Шоном Мендесом.

Camila Cabello shuts down Shawn Mendes engagement rumors

У минулому вересні з'явилися плітки, які стосувалися того, що ймовірно дует розлучився, але Каміла швидко їх припинила, присвятивши посаду найулюбленішій людині. 

«Шон Мендес, який же ти презентував чудовий подарунок цьому світу (співачка говорила про тоді ще нову збірку виконавця). Він створив альбом, у якому є його душа, його дух, його сутність — і всі найчистіші спонукання. Моє кохання, я так пишаюся тим, якою ти людина. Я так схвильована через те, що люди побачать тебе і почують твоє серце”. 

Як нам здається, подібна ситуація чітко описує, скільки умовностей і стереотипів існує в теперішньому часі і, як могло б здатися, розвиненому суспільстві. Дівчина має право носити обручку на будь-якому пальці без побоювань за свій подружній статус. Це своєрідна дискримінація, яка хоч і не викликає у більшості негативних конотацій, деякими може бути сприйнята й у небажаному чи навіть образливому ключі. 

 

Статті на тему