UA
RU

Канал «Україна» оголосив ім'я першого режисера-постановника нового шоу «Ігри талантів»

Редагувати переклад

Уже у лютому глядачі телеканалу «Україна» побачити нове масштабне ігрове шоу «Ігри талантів», у якому звичайні українці та зірки шоу-бізнесу випробують свій успіх та намагатимуться відгадати приховані таланти людей. Режисером-постановником проекту за світовим форматом Game of Talents компанії Fremantle став Герман Нєнов, відомий своєю роботою з топовими українськими селебріті.

Канал «Україна» оголосив ім'я першого режисера-постановника нового шоу «Ігри талантів»-Фото 1

Герман Нєнов займається постановкою сольних шоу, концертних номерів, зйомкою відеокліпів та креативним продюсуванням протягом 7 років. За годину роботи він співпрацював із найпопулярнішими в нашій країні артистами, серед яких Оля Полякова, NK | Настя Каменських, Олег Винник, Наталія Могилевська, Ірина Білик, Злата Огнєвіч, гурти KAZKA, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ та багато інших.

У 2019 році Герман створив одразу два масштабні проекти для телеканалу «Україна» – супершоу «Дивовижні люди» за всесвітньо відомим форматом Brain, а також новорічне шоу «Привіт, 20-ті!», на якому взяли участь близько 30 улюблених українських артистів. Весь свій досвід та креативні ідеї Герман Нєнов задіє у новому розважальному проекті «Ігри талантів», який дивує глядачів поєднанням азарту, неймовірних здібностей, мрій, масштабних та унікальних постановок.

«Головна фішка шоу – це наші учасники. Насамперед будемо дивувати таланти, – коментує режиссер-постановник масштабного проекту «Ігри талантів» Герман Нєнов. – Та, звичайно, вас чекає красива, неймовірна сцена. Шкірна постановка має певну технологічну особливість. Для деяких номерів ми привозимо спеціальних роботів – так навіть роботи будуть на сцені! У шоу ми будемо використовувати всі найпрогресивніші технології, які є в нашій країні. А кожний талант учасника для наших телеглядачів стане міні-виставою».

За словами Германа, глядачі побачитимуть багато несподіваних і небезпечних трюків, які змусять хвилюватися навіть найсміліших і найвідважніших людей.

Канал «Україна» оголосив ім'я першого режисера-постановника нового шоу «Ігри талантів»-Фото 2

Читай також: In or Out: Редакція Marie Claire обговорює ньюзмейкера 2022 року — фільм «Не дивіться нагору»

«Наші герої будуть виконувати номери на межі людських здібностей. У жодному з проектів, з якими я працював, не було такої кількості складних щодо техніки безпеки постановок. Люди будуть працювати на висоті і в буквальному значенні будуть ризикувати життям. Для мене величезний визов – таким чином продумати режисур номеру, щоб усе одночасно спрацювало гармонійно та головне безпечно», – каже постановник нового шоу каналу «Україна».

Як повідомлялося раніше, провідним нового грандіозного шоу став мегапопулярний DZIDZIO. Згідно з правилами проекту, у кожному епізоді змагаються дві команди телеглядачів, допомагати яким українські знаменитості. Їхнє завдання – вгадати, керуючись логікою та інтуїцією, які таланти мають 11 незнайомців. Гра проходитиме у три раунді, в яких можна заробити 150 тисяч гривень. Команда, чиє «шосте чуття» або тверезий розрахунок виявлятимуться сильнішими, стає переможцем і забирає грошовий приз.

Розважальний проект за форматом Game of Talents компанії Fremantle вперше вийшов на телеекрані у 2019 році, а вже за два роки локальні версії шоу побачили глядачі у США та багатьох країнах Європи, серед яких Великобританія, Франція, Італія, Нідерланди, Бельгія та Швеція. Україна стала десятою країною, яка готує адаптацію цього неймовірного проекту.

Статті на тему