UA
RU

Канал «Україна» презентував нового героя гіпершоу «МАСКА» – унікального білого Тигра

Редагувати переклад
Телеканал «Україна» активно працює над іншим сезоном найпопулярнішого та найзірковішого у нашій країні шоу «МАСКА» і продовжує знайомити глядачів з новими персонажами. 

Канал «Україна» презентував нового героя гіпершоу «МАСКА» – унікального білого Тигра-Фото 1

Сьогодні стало відомо, що одним із учасників іншого сезону стане могутній білий Тигр. Дизайнерка Леся Патока розкрила секрети створення цієї вражаючої маски, а також зізналася, з якими викликами довелося зіткнутися її команді.

Нашим глядачам дуже понравилися фантастичні герої з першого сезону, тому ми вирішили продовжити цю традицію. Минулого разу у нас був міфічний чорний Лев, а цього сезону – унікальний білий Тигр, який занесений до Червоної книги як вимираючий вигляд. За нашою легендою, він – капітан міжгалактичного корабля, тому Тигр одягнений у величезний лакований плащ, прикрашений різноманітними відзнаками, а на його паску прикріплені такі елементи, як пісковий часник і компас,

– розповідає художниця із костюмів шоу-детективу «МАСКА» Леся Патока.

До речі, щоби створити цей надзвичайний темно-синій плащ, його довелося перекроювати тричі, через що на вбрання героя пішло аж 25 метрів тканини. Кігті Тигра переробляли також три рази, а лапи – аж п'ять. Для дизайнерки було важливо знайти ту форму, яка б мала естетичний вигляд, і дозволила героїві зручно тримати мікрофон на сцені.

Читайте також: Три пари крил вагою 10 кг: У новому сезоні гіпершоу «Маска» з'явиться справжня Фея

Та найбільшим визовом для команди Лесі Патоки стало створення неймовірного меха персонажа. «Коли ми намалювали ескіз Тигра, зрозуміли, що ніколи в житті не знайдемо меха з таким візерунком. Обдзвонили з десяток грумерів, пояснювали, що нам треба, але всі відмовлялися. Тому нам довелося купити машинку для чоловічих стрижок і самим оволодіти технікою грумінгу, – каже художниця з костюмів. - Спершу вистригали мех, створюючи унікальний візерунок, а потім заповнювали ці проміжки чорною фарбою. Це дуже довга і копітка робота, але результат того вартий».

А найдовше робили голову Тигра, оскільки для неї використали одразу кілька видів меху, застосувавши аплікативну техніку. Незвичайні і брови у цього героя – їх створили з різноманітних перуків.

Вражає і зріст цього персонажа – Тигр сягає 2,20 метрів. А ще ця маска – найспекотніша з усіх, які довелося створювати Лесі Патоці, адже костюм складається із трьох шарів – поролону, меху та лакованого плаща.

Звичайно, усередині масок дуже жарко. Але ми постійно нагадуємо зіркам, що завдяки цьому до кінця проекту їм удасться схуднути. Тож вони дуже радіють,

- сміється дизайнерка.

Нагадаємо, канал «Україна» працює над іншим сезоном мегапопулярного шоу «МАСКА» за міжнародним форматом The Masked Singer. Раніше творці проекту представили двох героїв нового сезону – витончену маску на ім'я Скандал і чарівну Фею. Чекайте на продовження найзірковішого та найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» на каналі «Україна».

Статті на тему