UA
RU

Каннський кінофестиваль-2024 оголосив склад журі

77-й Каннський кінофестиваль оголосив склад журі. Головою журі стане американська режисерка, сценаристка і акторка Грета Гервіг. 

Каннський кінофестиваль-2024 оголосив склад журі-Фото 1

Організатори Каннського кінофестивалю оголосили склад журі. У 2024 році головою журі стане американська режисерка, сценаристка і акторка Грета Гервіг. До складу журі 77-го Каннського кінофестивалю увійдуть ще вісім членів. Це турецька сценаристка і фотограф Ебру Джейлан, американська акторка Лілі Гладстон, французька акторка Єва Грін, ліванська режисерка і сценаристка Надін Лабакі. А також іспанський режисер і сценарист Хуан Антоніо Байона, італійський актор П’єрфранческо Фавіно, японський режисер Корееда Хірокадзу та французький актор і продюсер Омар Сі.

Журі обере переможця, який отримає Золоту пальмову гілку. Цього року за головну нагороду Каннського кінофестивалю боротимуться 22 стрічки із офіційної програми. Переможців буде оголошено у суботу, 25 травня, на церемонії закриття 77-го Каннського кінофестивалю. Також під час церемонії нагородять Джорджа Лукаса. Легендарний режисер, сценарист і продюсер отримає почесну Золоту пальмову гілку.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Festival de Cannes

Читайте також: ВИЙШОВ ОФІЦІЙНИЙ ПОСТЕР 77-ГО КАННСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ

Статті на тему