UA
  RU

  Карта пам'яті: Ілля Чічкан, художник

  У Kooperativ триває виставка чи не найіронічнішого українського художника Іллі Чичкана «Psychodarwinism: музейні джунглі». Автор закликає по-новому подивитись на культурне наследство Третьяковської галереї. Ми в свою чергу разом із арт-журналісткою Дариною Кібець пропонуємо подивитись на акаунт художника, «мандруючи» яким увесь час ловиш собі на думці, що дуже серйозно ставися до життя.


  Карта пам'яті: Ілля Чічкан, художник-Фото 1

  @ilyachichkan 3 323 підписників

  Моє перше фото у стрічці Instagram. На ньому зображено узголів'я ліжка та поліця із улюбленою колекцією «сталінських» фігурок з порцеляни 60-х років: сніговики, спортсмени та балерина Лєночка – та сама, яку скопіював всесвітньо відомий скульптор Джефф Кунс. І тепер величезна надутість «Лєночка» прикрашає вхід до Рокфелер-центру в Нью-Йорку. Фото без сенсу та хитрих задумок. Дружина знайомила мене зі світом Інстраграму, і я просто вчився фотографувати та виставляти фотографії.

  Карта пам'яті: Ілля Чічкан, художник-Фото 2


  Найпопулярніше фото за версією лайків. О, мабуть, чому саме це фото. Я ж у такій гарній сукні! Це все завдяки їй.

  Карта пам'яті: Ілля Чічкан, художник-Фото 3

  Місця, до яких хочеться повертатися й постити фото та сторіс із нього нескінченно — ті, куди цивілізація ще не змогла запустити своїх щупальців. Місця на межі реальності та нереальності. Місця, де різні релігії зливаються в екстазі, місця, де немає злості та ворожнечі.


  Карта пам'яті: Ілля Чічкан, художник-Фото 4

  Карта пам'яті: Ілля Чічкан, художник-Фото 5

  Карта пам'яті: Ілля Чічкан, художник-Фото 6  Фото з кумиром. Автопортрет. Думаю, це теж мало бути очевидним.

  Фото, яке ви хотіли опублікувати, але… утрималися. Або довго сумнівалися перед публікацією. Це фото з… чортом. Він прийшов, попросивши зробити селфі – хотів з'явитися у моєму Інстаграмі. Я сказав: «Вибач, друже, у мене немає меж, але в Інстаграмі є. Фото забанять.» (Усміхається.)


  Інста-фетиш. Мій фетиш (і не тільки для фото) – темнота. Упевнений, це і ваш фетиш. (Усміхається редакція. Бо ми переконані, що фетиш Іллі Чічкана — робити фото його музи та дружини художниці Маші Шубіної.)

  Карта пам'яті: Ілля Чічкан, художник-Фото 7

  Карта пам'яті: Ілля Чічкан, художник-Фото 8


  Карта пам'яті: Ілля Чічкан, художник-Фото 9

  Чи його кота.

  Карта пам'яті: Ілля Чічкан, художник-Фото 10

  Карта пам'яті: Ілля Чічкан, художник-Фото 11

  Закоханий хештег. У мене ще не було хештегів, блогер з мене ніякий. Але якби був, то точно #хто тут? Точно! З цього моменту всюди ставитиму його.

  Фото взяті з акаунту Іллі Чічкана @ilyachichkan

  Читайте також: КАРТА ПАМ'ЯТІ: ДАР'Я НОВОСЯДЛА, BEAUTY-РЕДАКТОРКА MARIE CLAIRE

  Статті на тему