UA
RU

Карта пам'яті: DOROFEEVA, співачка

Редагувати переклад
DOROFEEVA випустила перший міні-альбом dofamin, До якого увійшло п'ять треків, кожен з них розповідає про п'ять стадій почуттів. Ми ж попросили співачку розібрати на різні стадії її Instagram і ось що вийшло.
Дорофєєва співачка

@nadyadorofeeva, 5 млн. передплатників

Моє перше фото у стрічці Instagram. Як це було давно! Мені здається, на той момент майже у всіх, крім мене, вже був інстаграм (сміється). Під час концертного туру «Час та Скло» я зробила фото величезної лампи в якомусь закладі та нарешті щось запостила.

Дорофєєва Надя

Моє улюблене фото… Взагалі найулюбленіші – фото з сім'єю та друзями. Але зараз у мене особливий період, і це відображається в моєму інстаграмі. Тому назву найулюбленішим муд-відео про міні-альбом dofamin – у ньому я трохи більше, ніж зазвичай, відкриваю душу і розповідаю про свої пісні.

Дорофєєва Інстаграм

Фото, яке набрало найбільше лайків. Найбільше лайків гарантовано набирають фото: я в купальнику, я з Вовою.сміється). І для мене стало шоком, що найзалайканішим за два роки виявилося фото, де я одна серед червоних тюльпанів в Амстердамі. А ще мені подобається постити коротенькі відео - вони теж завжди збирають багато переглядів та лайків.

Дорофєєва час та скло

Дорофєєва з чоловіком

Читайте також: DOROFEEVA — DIGITAL-ВІДКРИТТЯ РОКУ: ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ'Ю

Улюблений хештег. #dorofeevagorit – тому що він відображає переломний та важливий момент, новий етап мого життя та творчості.

Дорофєєва в купальнику

Фото з кумиром. Хотіла б показати вам фото із моїм кумиром – Stromae, але, на жаль, не встигла його зробити. Тепер лишається сподіватися, що він колись повернеться на сцену, а я ще раз побуваю на його концерті. А взагалі для мене рідкість просити зробити фото з кимось, хто мене захоплює. Хоча якщо Beyonce опиниться в сусідній гримерці, ймовірно, не встою. Але добре, що мої DODOFAMILY часто роблять колажі – так що вважайте, що фото зі Stromae у мене є (сміється).

Дорофєєва кумир

Фото, яке хотілося б дуже опублікувати, але... Утрималася. Є ряд артистів, з якими я дружу, але настільки охороняю їхню загадковість і чари, що не можу собі дозволити постити їхні фото чи фото з ними. Я навіть знімала вологу з одним другом-артистом, але так і не змогла його випустити. Але можу показати, фото яке я не наважувалась викласти 8 місяців. Дивно прозвучить, але не наважувалась тому, що воно мені подобається настільки, що я не могла наважитися просто віддати його у стрічку.

Дорофєєва новий альбом

Фото-фетиш. Мейкапи, манікюри та look of the day. Більшість можете знайти у мене в хайлатсах.

Дорофєєва передплатники

Фото надані прес-службою

Читайте також: КАРТА ПАМ'ЯТІ: ЖАН ГРІЦФЕЛЬДТ, ДИЗАЙНЕР 

Статті на тему