UA
RU

Кейт Міддлтон створить книгу про жертв COVID-19 

Роботу герцогині Кембриджської вперше буде опубліковано. 
Кейт Міддлтон створить книгу про жертв COVID-19 Фото 1

39-річна герцогиня Кембриджська оголосила про публікацію нової книги зі своїм заповітним фотопроектом, який допоміг зафіксувати життя Великобританії в умовах ізоляції та пандемії коронавірусу. 

“Не рухайся: Портрет нашої країни у 2020 році” об'єднає 100 живих портретів, а також історії, що супроводжують зображення. 

"Коли ми озирнемося на пандемію COVID-19 у майбутні десятиліття, ми подумаємо про проблеми, з якими ми всі зіткнулися, про близьких, яких ми втратили, про тривалу ізоляцію від наших сімей та друзів і про навантаження на наших ключових співробітників", - написала Кейт у передмові до книги, пояснюючи, чому проект був такий важливий для неї. «Але ми також пам'ятатимемо про позитивні моменти: неймовірні добрі вчинки, помічники та герої, що з'явилися з усіх верств суспільства, і про те, як разом ми адаптувалися до нових норм». 

Серед зображень фотографії співробітників лікарень, які вирішують найскладніші життєві завдання у своєму трудовому житті, сімей, які справляються з навчанням вдома, та людей, які відвідують родичів у будинках для людей похилого віку або спілкуються через вікна з близькими. 

Кейт Міддлтон створить книгу про жертв COVID-19 Фото 2

Cover of Hold Still: A Portrait of Our Nation in 2020 | CREDIT: NATIONAL PORTRAIT GALLERY

Читай також: Small Talk: кіномаршрут Docudays UA від Дар'ї Бассель, програмісти фестивалю

«За допомогою книги я хотіла показати силу фотографії для створення довготривалого запису того, що ми всі пережили, щоб зафіксувати історії окремих людей і задокументувати важливі моменти для сімей та спільнот, коли ми переживали пандемію», — продовжила герцогиня. «Я сподіваюся, що ці 100 зображень продемонструють переживання та емоції, які ми долали в цей видатний історичний момент, віддадуть належне вражаючим зусиллям усіх, хто працював над захистом оточуючих, і нададуть нам можливість зупинитися та поміркувати у цей безпрецедентний період». 

Крім того, до книги буде включено основні моменти фотовиставки, причому деякі знімки будуть виставлені на дошках у громадських місцях Великобританії.  

Нова книга буде доступна до придбання в Інтернеті та в книгарнях Великобританії з 7 травня – рівно через рік після першого запуску фотопроекту.  

Чистий виторг буде розділений між благодійною організацією “Mind”, що займається психічним здоров'ям, яку Кейт та її чоловік принц Вільям вже давно підтримують, а також Національною портретною галереєю. 

Статті на тему