UA
RU

Кейт Уінслет не дозволила "фотошопити" своє неідеальне тіло під час зйомок нового серіалу 

Редагувати переклад
Актриса повністю перетворилася на образ своєї героїні у серіалі "Мейр з Істтауна", і не дозволила режисеру, міняти хоч якусь частину себе. 

Найгучнішим телехітом травня 2021 року можна з упевненістю та одкровенням назвати міні-серіал “Мейр із Істтауна”, створений для каналу НВО. Крім чудово закрученого сюжету, кримінальна драма може похвалитися наявністю в акторському складі справжніх професіоналів своєї справи — Гая Пірса, Евана Пітерса, Джин Смарт і, звичайно, Кейт Уінслет. Остання в серіалі виконує головну роль - детектива поліції в невеликому містечку, розташованому неподалік Філадельфії. 

Зіграти жорстку, безкомпромісну "залізну леді" Мейр Шіен стало справжнім випробуванням для Кейт, тому, логічно, що актриса не хотіла, щоб бодай якась частина її самої піддавалася редактурі. 

45-річна актриса наполегливо попросила режисера Крейга Зобера залишити її тіло в натуральному вигляді у спекотній сцені сексуального характеру, де партнером Уінслет виступив сам Гай Пірс. 

Видання Нью-Йорк Таймс стверджує, що Зобел утримався навіть від того, щоб усунути кілька сантиметрів зайвого жиру на животі актриси, що, звичайно, стало для Кейт Уінслет справжнім полегшенням. 

Актриса також розповідала, що вона двічі повертала каналу НВО створені ними постери для серіалу, оскільки на них її обличчя виглядало надто ненатуралістичним. 

Кейт Уінслет не дозволила "фотошопити" своє неідеальне тіло під час зйомок нового серіалу - Фото 1

Читай також: Принц Гаррі та Меган Маркл поділилися списком улюблених жіночих імен 

"Я говорила їм, що знаю, скільки у мене зморшок під очима, тому попросила їх повернути все на місце", - відверто розповіла Кейт Уінслет. 

Власниця "Оскара" також зізналася, що команда спеціально використовувала більш тьмяне освітлення на зйомках, щоб надати її кольору обличчя неживого та болючого відтінку. Крім того, костюмерам довелося дійсно постаратися, щоб відшукати найжахливіший одяг для героїні Кейт. 

Кейт Уінслет не дозволила "фотошопити" своє неідеальне тіло під час зйомок нового серіалу - Фото 2

“Я сподіваюся, що змогла пов'язати людей зі своєю героїнею, яка є жінкою середнього віку. Мені самій у жовтні виповнюється 46 років і я хотіла обійтися без фільтрів, щоб люди змогли побачити натуральність. Вона – жінка з вадами – з не надто ідеальною фігурою та обличчям, яке рухається синхронно з її емоціями. Воно змінюється в залежності від того, що вона переживає у своєму житті. Я думаю, що нам усім не вистачало такої героїні”. 

Статті на тему