UA
  RU

  Кіану Рівз зізнався, що зі сценарію "Матриці" прибрали "нетрадиційного" героя 

  Редагувати переклад
  Так, у первісному варіанті у фільмі мав з'явитися трансгендер. 
  
  Кіану Рівз зізнався, що зі сценарію "Матриці" прибрали "нетрадиційного" героя - Фото 1

  Кіану Рівз розповів, що з остаточного сценарію "Матриці" 1999 року було вирізано трансгендерний персонаж. Андрогінний герой на ім'я Світч мав стати жінкою у вигаданому світі, але насправді бути чоловіком. 

  В інтерв'ю для Entertainment Weekly 57-річний Рівз зауважив, що, ймовірно, на той момент студія була не готова до подібних поворотів. 

  Режисер культової кінострічки Лілі Вачовскі пояснила в інтерв'ю для Netfix у 2020 році, що Світч таки була зіграна жінкою в обох світах фільму. 

  «Корпоративний світ до цього не готовий. Матеріал "Матриці" був про бажання змінюватися, але все відбувалося із закритої точки зору”. 

  Четверте “нашестя” науково-фантастичного фільму під назвою “Матриця: Воскресіння” дебютує у кінотеатрах та на НВО Maх 22 грудня. 

  Кіану Рівз зізнався, що зі сценарію "Матриці" прибрали "нетрадиційного" героя - Фото 2

  Небагато відомо про сюжет четвертого фільму, але те, що має значення, то це повернення 54-річної Керрі-Енн Мосс, яка зіграла Трініті в оригінальній стрічці. Рівз у ролі Нео також був обіцяний фанатам історії. 

  В акторському складі кіно заявлені такі зірки: Деніел Бернхард, Пріянка Чопра-Джонас, Джада Пінкетт Сміт, Ніл Патрік Харріс, Джонатан Грофф та Джесіка Хенвік. 

  Читай також: Нова я: Біллі Айліш змінила блонд на новий зухвалий відтінок 

  Зірка "Кендімена" Яхья Абдул-Матін зіграє молодого Морфеуса, якого в оригінальному фільмі зіграв Лоренс Фішберн. 

  Кіану Рівз зізнався, що зі сценарію "Матриці" прибрали "нетрадиційного" героя - Фото 3

  Мосс і Рівз нещодавно розповіли про свою міцну дружбу, яка з роками після прем'єри “Матриці” стала лише сильнішою. 

  “Ми через багато чого пройшли разом як партнери. Я можу описати це дружбою споріднених душ. Більшість моїх сцен разом з Кіану, тому для мене було задоволення сісти навпроти нього, і зробити все знову. Має майстерне розуміння екшену. Я спостерігала за тим, як він зростав останні 20 років. Я захоплена ним”, - зауважила Мосс. 

  “Але маєш смак. Це ж Трініті! Це Керрі-Енн Мосс, а вона - Трініті. Хоробра, розумна, сфокусована, вірна. Її неможливо приручити, адже вона дика та невгамовна”, — додав Рівз. 

  Також Кіану роздратував фанатів, згадавши, що в новому фільмі романтична лінія їх з Мосс героїв чекає на розкриття. 

  «У цьому не було потреби, але цей поворот точно пояснить глибину того, чому ми вважали картини історією кохання Трініті та Нео». 

   

  Статті на тему