UA
RU

Кіану Рівз зніметься у четвертій частині фільму «Матриця»

Редагувати переклад
Шанувальники "Матриці" вже завмерли у передчутті виходу фільму на великий екран.

Учора, 20 серпня, кіностудія Warner Brothers Pictures повідомила, що планують розпочати роботу над зйомками четвертої частини картини «Матриця». Головні ролі Нео і Трініті залишаться за тими ж акторами, що й 20 років тому - Кіану Рівзом та Керрі Енн-Мосс. А ось режисером та другим сценаристом нового фільму стане Лана Вачовскі.

Кіану Рівз зніметься у четвертій частині фільму «Матриця»-Фото 1

У студії вже неодноразово були спроби відродити легендарний проект, але жодна так і не мала успіху. Тепер газета Різноманітність повідомила, що зйомки картини стартують на початку 2020 року, а це означає, що фільму бути! Поки деталі сюжету не розголошуються, але відомо, що акторський склад залишиться тим самим, можливо, переосмислять героя Морфеуса — підберуть молодшого актора.

Багато ідей, які ми з Ліллі (Вачовські. — Прим. ред.) розробляли 20 років тому, зараз стали ще актуальнішими. Я дуже рада, що ці персонажі повернулися в моє життя, і вдячна за можливість попрацювати з моїми чудовими друзями,

- сказала Лана Вачовскі.

Читайте також: ГАРРІ СТАЙЛЗ ВІДМОВИВСЯ ВІД РОЛІ ПРИНЦЯ ЕРІКА В РЕМЕЙКУ «РУСАЛОЧКИ»

Сам Кіану Рівз поки не прокоментував новину, але актор не відмовляється від роботи останнім часом, тому можемо припустити, що ми незабаром побачимо його в чорному плащі. А поки що «Матриця» тільки планує свій перезапуск, у Мережі вже з'явився перший трейлер гостросюжетного фільму «Під водою», в якому знялися Крістен Стюарт та Венсан Кассель.

Статті на тему