UA
RU

Вийшов трейлер нового фільму Йоргоса Лантімоса

Кіностудія Searchlight Pictures показала трейлер нового фільму Kinds of Kindness режисера Йоргоса Лантімоса. 

Вийшов трейлер нового фільму Йоргоса Лантімоса-Фото 1

Сьогодні вийшов трейлер нового фільму цьогорічного номінанта на премію «Оскар», режисера Йоргоса Лантімоса. Стрічка Kinds of Kindness («Види доброти») спочатку мала іншу назву — And («І»). Вона була анонсована у вересні 2022 року. Тоді сюжет тримався у секреті. Було відомо лише те, що сценарій фільму пишуть Йоргос Лантімос і Ефтіміс Філіппу. Зйомки проходили у Новому Орлеані. Зараз творці Kinds of Kindness зізнаються, що це буде байка-триптих:

«Kinds of Kindness — це байка-триптих про людину без вибору, яка намагається взяти під контроль власне життя. Про поліцейського, який стривожений тим, що його зникла безвісти дружина повернулася і здається іншою людиною. І про жінку, яка вирішила знайти певну людину з особливими здібностями, якій судилося стати неймовірним духовним лідером».

Одну з головних ролей виконує акторка Емма Стоун, яка цього року отримала «Оскар» за гру у фільмі Лантімоса «Бідолашні створіння». Також у ролях Джессі Племонс, Віллем Дефо, Маргарет Куеллі, Хонг Чау, Джо Алвін, Мамуду Аті, Хантер Шафер. Фільм з’явиться у кінотеатрах 21 червня.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Searchlight Pictures

Читайте також: ВИЙШОВ ТРЕЙЛЕР ДО ФІЛЬМУ “БУДИНОК “СЛОВО”. НЕСКІНЧЕНИЙ РОМАН” ПРО ПИСЬМЕННИКІВ “РОЗСТРІЛЯНОГО ВІДРОДЖЕННЯ”

Статті на тему