UA
RU

Кіно з характером: п'ять фільмів із Хав'єром Бардемом

Редагувати переклад
1 березня іспанському красеню Хав'єру Бардему виповнилося 49 років.
Кіно з характером: п'ять фільмів із Хав'єром Бардемом-Фото 1

Хав'єр Бардем у фільмі «Старим тут не місце». Фото: Miramax, imdb.com

У нашому списку ви не знайдете картину «Вікі, Крістіна, Барселона» (відому багатьом), адже у Хав'єра Бардема настільки велика та різноманітна фільмографія, що є з чого вибрати. Тому ми зробили мікс драм і трилерів, вибирайте, що вам до вподоби, і переконайтесь у чудовому акторському таланті Бардема.

«Старим тут не місце», 2007 

Робітник виявляє в пустелі трупи, вантажівку, набиту героїном, і два мільйони доларів готівкою. Він вирішує взяти гроші собі, і результатом стає хвиля насильства, яку може зупинити вся поліція Західного Техасу.

"Море всередині", 2004

Реальна історія іспанця Рамона Сампедро, який, будучи повністю паралізованим, близько тридцяти років виборював право на добровільний відхід із життя. Фільм розповідає про його стосунки з двома жінками: Джулією, його адвокатом, та подругою Розою, яка намагається переконати Рамона, що життя варте того, щоб жити. Сила любові Рамона надихає жінок на вчинки, які здавались неможливими. 

«Примари Гойї», 2006

Інес, музу знаменитого портретиста Франциско Гойї, інквізиція кидає у в'язницю. У розпачі художник просить допомоги свого друга, священика Лоренцо. Їхні стосунки піддаються серйозному випробуванню, незворотно змінюючи долі всіх трьох.

«Кохання під час холери», 2007

Прекрасний, але бідний юнак Флорентіно Аріза зізнається Ферміне Дазе у вічному коханні, проте дівчина виходить заміж за більш заможного шанувальника. Але Флорентіно не відступається від свого кохання. Він вірить. Вірить та чекає. Проходить шлях від посильного до процвітаючого суднового магната, домагається багатства, слави та визнання в надії колись отримати свою Ферміну. Проходить більше півстоліття. Фатальна випадковість і ... закохані знову готові кинутися в обійми один одного.

"Бьютіфул", 2009

Розлучений батько двох дітей Уксбаль – своя людина у тіньовому світі Барселони. Для правоохоронних органів він – порушник закону; для нелегальних іммігрантів, яким допомагає отримати роботу, є добрий ангел. Дізнавшись, що невиліковно хворий, Уксбаль починає готуватися до смерті.

Нагадаємо, Пенелопа Крус розповіла про зйомки з Хав'єром Бардемом.

Статті на тему