UA
RU

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)

Редагувати переклад
Суть кіномарафону #guesstheFILMsketch, придуманого талановитою художницею Вікторією Семикіною: раз на місяць Вікторія задає ім'я режисера друзям-художникам з різних країн світу, вони малюють сцену з відомого фільму заданого режисера і просять своїх передплатників назвати фільм. Сьогодні у нашому фокусі – Кветін Тарантіно.

Ми попросили учасників кіномарафону показати свої роботи та відповісти на два запитання:

1. Який фільм Квентіна Тарантіно неодмінно має подивитись кожен?

2. Хто ваш улюблений персонаж із фільмів Квентіна Тарантіно та чому?

Юлія Тверітіна
@yuliiatveritina

1. Головний фільм Тарантіно стильний і дуже смішний – це «Кримінальне чтиво». Подивіться його, і решта пазла складеться.

2. Мені подобаються жіночі персонажі з "Вбити Білла" практично все. Потужні та ніжні суворі милашки. Еллі Драйвер (Деріл Ханна) особливо гарна, творчим підходом до вирішення проблем.

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 1

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 2

Hanming Wang
@hanming_collection

1. «Кримінальне чтиво». Нелінійна розповідь, чорний гумор і приголомшлива операторська робота роблять його must see!

2. Міа Уоллес (Ума Турман) – один із знакових, цікавих та сильних жіночих персонажів в історії кіно та, безсумнівно, ікона стилю. Мені врізалася на згадку сцена в ресторані Jack Rabbit Slim's, оформленому в стилі 1950-х років, де вона танцює і від неї неможливо відвести око.

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 3

Світлана Підлісна
@s_podles

1. «Гидлива вісімка». Колись, потрапивши на цей фільм у кіно, я зазнала неймовірного задоволення! Буквально з перших секунд Квентін включає нам Енніо Морріконе і все - мурашки по тілу! Що вже говорити про гру акторів, сценарій та візуальну складову фільму. Захоплення!

2. Освальдо Мобрей (Тім Рот) з «Огидної вісімки». По-перше, він просто добрий (посміхається). По-друге, це чудово опрацьований персонаж: інтелігентність та привітність приховують за собою небезпечного злочинця, що викликає неоднозначні емоції. Він ніби височіє над цією компанією, проте, викликаючи постійну підозру та страх.   

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 4

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 5

Юлія Сіднєва
@sidnevaumbra

1. «Кримінальне чтиво» – зняте на кшталт часу, але десятиліття випередило його. Переглядаючи це кіно зараз, важко повірити, що воно було зняте 94-го. Фантастика!

2. У роботах Тарантіно мені просто дуже подобаються образи чарівного «зла» і відв'язного «добра», що кочують, бо всі знають: немає абсолютно чорного і ідеально білого, а найцікавіше – те, що між ними. Якщо додати солідну дрібку іронії та столову ложку чорного гумору, вийде рецепт ідеального персонажа для одного з фільмів Тарантіно.

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 6

Читайте також: КІНОМАРАФОН #GUESSTHEFILMSKETCH: УЕС АНДЕРСОН

Джехі
@jerirora

1. "Джанго звільнений". Цей фільм містить тарантинівський колорит: сеттінг та альтернативну подачу історичних подій.

2. Доктор Кінг Шульц (Крістоф Вальц), який ненавидів рабство і був досить гуманною людиною. Забавно, що до «Джанго» я ​​любив усі ролі Ді Капріо, а його лиходія Келвіна Кенді просто зненавидів (посміхається).

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 7

Аліна Критарова
@alina_k_r_i_t_a_r_o_v_a

1. «Чотири кімнати» та «Джанго звільнений». Перший треба дивитися через дуже неординарних героїв у поєднанні з незрозумілим готелем, коли щохвилини чекаєш, хто ж ще з'явиться. А другий – це не лише герої та сюжет, а й повний екстаз у плані кольору та костюмів. Блакитний костюм Джанго на початку та його костюм наприкінці – справжня пісня. Дивилася з широко розплющеними очима і замальовувала кожен кадр.

2. Вибрати одного героя серед такої множини образів для мене виявилося складним завданням. Адже кожен персонаж має свій характер, свою родзинку та глибину, але здається всіх їх поєднує щось божевільне. І кожного хочеться малювати, малювати та малювати!

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 8

Емма Коллінз
@ecillustration

1. "Убити Білла". Коли я подивилася цей фільм, я одразу ж закохалася!

2. Наречена з фільмів "Вбити Білла". Мені подобається її сильний і стійкий характер, незважаючи на те, що вразлива сторона в неї теж є.

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 9

Інна Карамян
@kinnanik

1. «Кримінальне чтиво». Хвацьке переплетення сюжетів, ємні діалоги, харизматичні персонажі, а саундтреки… неймовірні тарантинівські! Його можна дивитися на шматки, і кожен буде цікавий і самодостатній. Жодного зайвого кадру, жесту. Є в цьому фільмі якась геніальна легкість.посміхається).

2. Кіллер Вінсент Вега (Джон Траволта) – трохи філософ, трохи увалень, але дуже привабливий, з добрими очима та посмішкою. Якийсь людяний персонаж, незважаючи на моторошну професію (посміхається). Щораз страшно шкода, що герой Брюса Вілліса його «замочив», ось так раптово, беззахисного з книжкою в руках… Говорячи про Вінсента, важко не згадати їхній дует із Мією Уоллес. Мабуть, я їх обох люблю.посміхається).

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 10

Наталія Шерман
@sherman_natali

1. Про Тарантіно треба судити хоча б за кількома фільмами, щоб встигнути хоч трохи вловити його стиль, іронію, зловити всі його «фішки». Мій топ-3: «Безславні виродки», «Джанго звільнений», «Скажені пси». Чому? Бо добро, як не крути, перемагає зло. Тому що неординарний, непередбачуваний сюжет. І тому що той самий актор, наприклад Крістоф Вальц, може перевтілюватися від супер-неприємного кривавого фашиста («Безславні ублюдки») до дуже доброго, теплого, справедливого мисливця за головами Доктора Шульца («Джанго звільнений»).

2. Шошанна з «Безславних виродків». Тому що вона є образом перемоги. Вона борець за справедливість, яскрава, сильна, смілива, стійка жінка з нелегкою долею. Її я й намалювала. І Джанго теж дуже яскравий персонаж. Теж борець.

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 11

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 12

Rubén García
@ruworks_illustrator

1. «Шалені пси». Тому що він містить усі характерні елементи тарантинівського кіно: гангстери, чоловіки зі зброєю, гротескні ситуації, кумедні діалоги, історія розказана нелінійно. Все це пізніше буде максимально розкрито у «Кримінальному чтиві», який для мене продовжує залишатися його найкращим фільмом.

2. Містр Вульф («Чистильник»), зіграний Харві Кейтелем з «Кримінального чтива». Крім веселих діалогів, які він веде, він є персонажем, який вибухає на сцені, як землетрус. Йому вдається перевершити Джулса та Вінсента, не втрачаючи своєї елегантності. Глядач хоче бачити його якомога довше. Думаю, містер Вульф міг би стати зіркою окремого фільму.

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 13

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 14

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 15
 
Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 16
 
Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 17

Кіномарафон: Квентін Тарантіно (частина 1)-Фото 18

Читайте також: СЕКС, КРОВ, РОК-Н-РОЛ: 8 «ПРАВИЛЬНИХ» ФІЛЬМІВ ПРО ВАМПІРИ

Статті на тему