UA
RU

Кінопровали 2017 року: Хто потрапив до списку найгірших

Редагувати переклад
Видання Deadline проаналізувало фільми, які вийшли у прокат у 2017 році.
Кінопровали 2017 року: Хто потрапив до списку «найгірших»-Фото 1

"Меч короля Артура". Фото: Warner Bros. Entertainment Inc.

Під час дослідження враховувалися не лише загальні збори та бюджет, а й продажі на домашніх носіях, результати показів на онлайн-майданчиках, а також витрати на рекламу.

«Меч короля Артура»

Молодий Артур живе на задвірках Лондініума разом зі своєю бандою. Він і гадки не мав про своє королівське походження, поки одного разу не взяв у руки меч Ескалібур. 

Заявлений бюджет у 175 млн. доларів виявився більшим за світові збори, які склали всього 148,6 млн. доларів. Невдачу блокбастера автори дослідження пояснюють невиразним підходом студії до історії: спочатку планувалося, що в рамках кіносерії світло побачать шість фільмів, але після перших тестових показів стало ясно, що на «Меч короля Артура» чекає провал – глядачі не оцінили результат праці Гая Річі. Незважаючи на швидкі зйомки, результат прокату виявився обтяжливим.

«Монстр-траки»

Старшокласник Тріп мріє втекти зі нудного містечка, де народився і виріс, і захоплено збирає монстр-трак із уламків старих авто. І коли пригода на буровій вежі вивільняє з-під землі дивовижне виробництво, що розуміється на швидкості, у Тріппа з'являється реальний шанс не тільки змінити життя.

Пригодницький екшен, на виробництво якого Paramount Pictures витратила близько 125 млн. доларів, заробив у світовому прокаті лише 64,5 млн. доларів. доларів. Ще до виходу в прокат представники студії заявили, що очікують на збитки, тому провальний результат сюрпризом для них не став. 

«Обіцянка»

1914 рік. Перша світова війна набирає обертів. Велика імперія Османа зазнає краху, а Константинополь на очах занурюється в хаос. Студент-медик Мікаель Богосян у місті проїздом. Він має намір розвивати сучасну медицину в рідному селі на півдні Туреччини, де турецькі мусульмани та вірменські християни століттями мирно живуть пліч-о-пліч.

Драма про геноцид вірмен режисера Террі Джорджа коштувала її авторам 90 млн доларів. За бюджету як у солідного блокбастера, світові збори фільму становили лише 11,72 млн. доларів. 

Читайте також: ФІЛЬМИ І СЕРІАЛИ ДЛЯ ВДАЛЬНОГО ШОПІНГУ

"Велика стіна"

Велику стіну спорудили, щоб захистити Піднебесну від будь-яких загроз, але з таким ворогом не стикалися навіть найвідважніші її захисники. Якщо вторгнення не зупинити – світ буде знищено.

У світовому прокаті «Велика стіна» заробила 334,9 млн доларів, а на її виробництво та випуск на екрани, за даними Deadline, було вкладено в сумі 266,9 млн доларів. Тобто збитки на цьому проекті склали 74,5 млн. доларів. Мет Деймонд не врятував картину своєю зірковою появою.

«Геошторм»

Після безпрецедентної серії стихійних лих, що обрушилися на нашу планету, лідери світових держав об'єднали зусилля, щоб створити розгалужену мережу орбітальних супутників з контролю за кліматом для запобігання природним катаклізмам. 

Масштабний фільм-катастрофа коштував студії 120 млн. доларів, до цієї суми додалися супутні витрати на рекламну кампанію, трейлери та інші промо-матеріали – у підсумку на випуск «Геошторму» у прокат було витрачено 226,4 млн. доларів. 

Нагадаємо, раніше ми писали про фільми, що були засновані на реальних подіях.

Статті на тему