UA
RU

Кіносеанс: 10 затишних серіалів, яких вистачить на період карантину 

Редагувати переклад
Небанальні історії або ті, які хочеться переглядати десятий раз. 

І знову вимушений карантин застав нас зненацька — звільнилося багато вільного часу, але люди марно намагаються створювати видимість діяльності. Пропонуємо, розслабитися - хоча б на ці два півтора тижні, і поринути у світ затишних, добрих, а іноді неймовірно гостросюжетних серіалів. Пропонуємо 10 історій, які не дозволять вам піти в депресію, і будуть тримати вас у тонусі весь час локдауну. 

Кіносеанс: 10 затишних серіалів, яких вистачить на період карантину - Фото 1

kinopoisk.ru

"Вгору і вниз сходами" 

Прекрасна історія про неймовірний час, коли чоловіки були галантними і ввічливими, а жінки лише починали боротися за своє право рівності. Атмосфера старої-доброї Англії, високосвітське суспільство та типові проблеми, які є позачасовими для представників будь-якої епохи. 

Кіносеанс: 10 затишних серіалів, яких вистачить на період карантину - Фото 2

Kimberly Williams-Paisley, Scott Cohen та John Larroquette в лавці з телебачення Mini-Series 'The 10th Kingdom', circa 2000. (Photo by Hallmark Entertainment/Getty Images)

"Десяте королівство" 

Сучасна казка, яка занурює глядачів у світ вигаданих королівств, де правлять злі тролі, справедливі принцеси та монархи і, звичайно, злі мачухи. Тут є і прекрасний герой у вигляді вовка, і розсіяний простак — батько головної героїні та смілива дівчина, яка має зустріч із найбільшим злом усіх десяти королівств, яке виявляється найріднішим. 

Кіносеанс: 10 затишних серіалів, яких вистачить на період карантину - Фото 3

kinopoisk.ru

"Маленькі жінки" 

Екранізація класичного роману Луїзи Мей Олкотт Грети Гервіг — гарна, але дещо нелінійна історія, яка часом заводить глядача в безвихідь. Ми ж пропонуємо подивитись міні-серіал 2017 року, в якому чотири сестри відповідають своєму книжковому віку, а атмосфера часів Громадянської війни в США середини 19 століття передана з неймовірним теплом та ностальгією. 

Кіносеанс: 10 затишних серіалів, яких вистачить на період карантину - Фото 4

"Джівс та Вустер” 

Корінні британці запевняють, що в найдепресивніший день підняти настроєм їм може лише історія про невдаху аристократа та його вірного і неймовірно хитрого помічника — чи то у вигляді серії романів, чи то серіалу з Х'ю Лорі та Стівеном Фраєм. Берті Вустер - молодий ледар з вищого суспільства постійно потрапляє в абсурдні ситуації, але на допомогу йому завжди приходить саркастичний Джівс, з вуст якого можна почути справжнісінький англійський гумор, присмачений приправою з нестарих моральних принципів 

Читай також: Ми купили зоопарк: Дивовижні аромати Zoologist Perfumes

Кіносеанс: 10 затишних серіалів, яких вистачить на період карантину - Фото 5

"Білгравія" 

Мало хто здогадується, що автор “Абатства Даунтон” Джуліан Феллоуз є ще талановитим письменником. “Белгравія” — новий серіал, знятий за мотивами його однойменного роману. Ви станете свідком подій, які відбуваються в період правління королеви Вікторії - з його містицизмом і мелодраматичною любовною лінією. 

Кіносеанс: 10 затишних серіалів, яких вистачить на період карантину - Фото 6

“Аббатство Даунтон" 

Впевнені, цей серіал не потребує представлення. Мало кого залишила байдужим історія про сімейство Кроулі, серед членів якого є і феміністки, і бізнес-леді, і навіть, Вибач Господи, ліберали. Навіть якщо ви дивилися "Аббатство" вже кілька разів, на час карантину вам не знайти серіалу більш захоплюючого та тривалого. 

Кіносеанс: 10 затишних серіалів, яких вистачить на період карантину - Фото 7

“Дивовижна місіс Мейзел" 

Не всім жінкам потрібно стає матерями і не всі дівчата гарні в ролі відданої, мовчазної та послужливої ​​дружини. Місіс Мейзел — та героїня, яка нагадала сучасним дамам про прості істини життя. Для того щоб насолоджуватися долею, потрібно робити тільки те, що змушує вас відчувати по-справжньому щасливими. Нехай навіть це стендап або курси крою та шиття.  

Кіносеанс: 10 затишних серіалів, яких вистачить на період карантину - Фото 8

«Містер Мерседес» 

Дивно бачити у списку затишних серіалів детектив за мотивами психологічного фтрилера Стівена Кінга, але герої серіалу "Містер Мерседес" практично з першої серії стають настільки рідними, що сприймаються як члени сім'ї. Вдосталь посміятися і проникнути в голову маніяка - хто відмовиться від перегляду історії з такими перспективними очікуваннями? 

Кіносеанс: 10 затишних серіалів, яких вистачить на період карантину - Фото 9

"Про всі створіння - великі і малі" 

І знову старомодна Англія, а точніше глибинка з її місцевими ярмарками, добрими сільськими мешканцями та класичним любовним трикутником. Юний ветеринар прибуває на роботу в невелике селище в Північній Англії, і одразу стикається з ексцентричним начальником, його мерзотним-братом і, звичайно, сильною і діяльною жінкою. 

Кіносеанс: 10 затишних серіалів, яких вистачить на період карантину - Фото 10

"Династія" 

Якщо ви очікували побачити у списку “Пліткарку”, “Друзі” або “Секс у великому місті”, але так і не знайшли їх, запевнимо, що ми підібрали для вас щось менш банальне, але неймовірно захоплююче. "Династія" - адаптація типової мильної опери 1980-х років з ще гострішим сюжетом і неймовірно стильними костюмами. 

  

 

Статті на тему