UA
RU

«Київ. Куди піти і що подивитись»: must see з 9 по 18 грудня.

Редагувати переклад
Зараз вся країна живе в умовах війни, але, попри обставини, в яких важко щось планувати, ми продовжуємо розповідати про заходи, що відбуваються в Києві. Відвідування концертів, вистав та виставок допомагають зарядитись позитивними емоціями і хоча б трішки відволіктися від реалій сьогодення.
 

«Київ. Куди піти і що подивитись»: must see з 9 по 18 грудня.-Фото 1
Тож Marie Claire Україна пропонує вам новий гайд подіями столиці, який традиційно підготувала партнерка і піарниця агенції ETER Тетяна Карікова.

«Київ. Куди піти і що подивитись»: must see з 9 по 18 грудня.-Фото 2

✔️ 9 грудня Національна оперета запрошує на « Концерт при свічках». 

Цей вечір буде присвячений музиці українських композиторів епохи бароко та класицизму. Для них характерний багатоголосий партесний спів, в якому відображається внутрішній світ людини і драматизм почуттів. Завдяки українським композиторам того часу — Дмитру Бортнянському та Максиму Березовському, що схрестили техніку «латинського» духовного концерту з національними традиціями, — з’явилась українська барокова церковна музика без інструментального супроводу.

«Київ. Куди піти і що подивитись»: must see з 9 по 18 грудня.-Фото 3

✔️ 10-11 грудня Всі.Cвої запрошують на « Чуйний маркет», а 17-18 грудня — на «Маркет подарунків».  

Це чудова нагода для тих, хто шукає подарунки на свята, адже на маркеті будуть представлені понад 150 українських брендів з товарами різних категорій, зокрема одяг, взуття, аксесуари, прикраси, декор для дому, кухонне приладдя, свічки, кераміка, косметика, гастрономія.  

«Київ. Куди піти і що подивитись»: must see з 9 по 18 грудня.-Фото 4

✔️ 11 грудня у Театрі драми і комедії грають виставу про любов і життя «13 правил» за п'єсою білоруського драматурга Дмитра Богославського. 

Події відбуваються у міфічній країні Гіпербореї, де люди живуть тисячу років, всі багаті та ні в чому не знають нестачі. Ба більше, вмирають вони не від старості чи хвороб, а від перенасиченості благами життя. Перед глядачем постає питання, що ці люди відчувають? І чи взагалі можуть щось відчувати?

«Київ. Куди піти і що подивитись»: must see з 9 по 18 грудня.-Фото 5

Фото: instagram/igorgrechanykart

✔️ У атріумі Національного музею Тараса Шевченка до 18 грудня проходить виставка скульптури та цифрового мистецтва Ігоря Гречаника «На межі сприйняття ».

Iгор Гречаник — український скульптор сучасного мистецтва, який поєднує у своїй творчості фантастичний світ міфів із традиціями символізму на основі античної пластики. У його скульптурах образи сучасності постають крізь призму світосприйняття давніх міфів Сходу і Заходу.

«Київ. Куди піти і що подивитись»: must see з 9 по 18 грудня.-Фото 6

фото: facebook/vaniayakimov

✔️ 15 грудня у Будинку архітектора відбудеться літературний вечір «Читання» від поета Вані Якімова під акомпанемент Іллі Яреська. 

Своїми віршами поет говорить про вічні цінності: доброту, чесність і, звісно, кохання, що є головною темою його творчості.  

Своїми віршами поет говорить про вічні цінності: доброту, чесність і, звісно, кохання, що є головною темою його творчості. Джеймса Кемерона — сиквел «Аватар: Шлях води» одного з найкасовіших фільмів усіх часів.  

«Шлях води» — це продовження історії народу на’ві, нового лідера місцевих кланів Джейка Саллі в тілі «аватара» і його супутниці Нейтірі. Події фільму відбуватимуться на Пандорі, куди повернуться земляни, щоб захопити її. А на’ві знову будуть вимушені захищати свою планету, цього разу від цілої армії людей.

«Київ. Куди піти і що подивитись»: must see з 9 по 18 грудня.-Фото 7

✔️ 17 та 18 грудня театр «Колесо» до 130-річчя від дня народження Миколи Куліша зіграє виставу «Блаженний острів» за комедійною п'єсою «Отак загинув Гуска».

Микола Куліш – український письменник, режиссер, драматург, представник Розстріляного Відродження.

За сюжетом колишній царський чиновник Саватій Гуска бідкається, як йому видати заміж своїх сімох дочок. Але до цієї проблеми додається й інша — Гуска живе минулим і не хоче розуміти, що світ змінився.

«Київ. Куди піти і що подивитись»: must see з 9 по 18 грудня.-Фото 8

✔️ До 31 грудня у Національному музеї Голодомору-Геноциду проходить виставка колажів «Паралелі», присвячена пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 pp. 

Ця виставка представляє серію колажів, виконаних митцями як рефлексія й осмислення історії Голодомору в контексті сучасної війни росії проти України та пошук схожостей і відмінностей історичних подій початку 1930-х років та 2022 року. На експозиції можна побачити цифрові та аналогові колажі резиденток майстерні CUTOUT, членів спільноти CUTOUTLOVERS та переможців Open Call. Серед них буде й робота шеф-редакторки Marie Claire Україна Ірини Татаренко.

«Київ. Куди піти і що подивитись»: must see з 9 по 18 грудня.-Фото 9

✔️ 17 і 18 грудня відбудеться ювілейний 30-й ярмарок від Київщина «Різдвяне інтермецо». 

Вінтажний маркет, бістро та лекторій розташуються в історичній будівлі ресторану «Динамо», що біля стадіону ім. Валерія Лобановського.

Читайте також: У КІНОТЕАТРІ В УКРИТТІ: ДОПРЕМ’ЄРНИЙ ПОКАЗ КОМЕДІЇ «ТРИКУТНИК СМУТКУ»

Статті на тему