UA
  RU

  Клайв Оуен зіграє Білла Клінтона в "Американській історії злочинів"

  Редагувати переклад
  Яким буде "Імпічмент: Американська історія злочинів"?

  Клайв Оуен зіграє Білла Клінтона в «Американській історії злочинів».


  Третій сезон антології FX буде присвячений сексуальним скандалам, слуханням у справі та імпічменту Білла Клінтона наприкінці 90-х. Головну роль у фільмі виконає Клайв Оуен.

  Раніше стало відомо, що учасниця цього скандалу Моніка Левінські. стане продюсером сезону. Саму ж Моніку на екрані реалізує Біні Фелдштейн. Сара Полсон зіграє Лінду Тріпп (колишній державний службовець США, яка записувала особисті розмови Клінтона та Левінські), а Анналі Ешфорд приміряє образ Поли Джонс (ще одна жертва домагань колишнього президента). Хто ж зіграє роль Хілларі Клінтон? Нам це ще належить дізнатися. 


  Читайте також: ДАВАЙТЕ Згадаймо: НАЙГОЛОМІШІ СКАНДАЛИ ІЗ ЗНАМІННЯМИ ЗА ОСТАННІ 40 РОКІВ

  Творець серіалу Райан Мерфі сказав, що в основі сценарію лежить книга Джеффрі Тобіна "Велика змова: справжня історія про сексуальний скандал, який ледь не обрушився на президента".

  Це дуже цікава книга. У ній йдеться не про Хілларі Клінтон. Ця книга про повстання певної частини правої групи людей, які зневажають Клінтонів і використовують трьох жінок: Полу Джонс, Моніку Левінські та Лінду Тріпп, щоб спробувати його розірвати на частини. Книга Тобіна дивовижна. У ній є багато дивних злочинів, які варто виділити. Але серіал насправді не про Хілларі Клінтон, а про інших жінок. Ми більше зосереджені на закулісних механізмах, щоб спробувати притягти до відповідальності [Білла Клінтона],


  - Заявив Мерфі.

  Клайв Оуен зіграє Білла Клінтона в «Американській історії злочинів».

  @documentarynews

  Президент FX Джон Ландграф сказав, що «Імпічмент» «досліджує ігноровані аспекти жінок, які виявилися залученими до скандалу та політичної війни, яка кидає тінь на президентство Клінтона».

  Читайте також: ДЖЕННІФЕР ЛОПЕС РОЗПОВІЛА ПРО ДОМОГАННЯ НА ЗНІМКОВОМУ МАЙДАНЧИКУ  У першому сезоні "Американської історії злочинів" - "Народ проти О. Джея Сімпсона" - ми стежили за судом над О. Джеєм Сімпсоном, а в другому сезоні - "Вбивство Джанні Версаче" - розслідували вбивство знаменитого модельєра.

  Світова прем'єра третього сезону відбудеться 27 вересня 2020 року.


  Статті на тему