Спецпроекты now:

Клайв Овен зіграє Білла Клінтона в “Американській історії злочинів” - 143x46Клайв Овен зіграє Білла Клінтона в “Американській історії злочинів” - 162x46 Клайв Овен зіграє Білла Клінтона в “Американській історії злочинів” - 162x46
Шоу-бізнес, Стиль життя

Клайв Овен зіграє Білла Клінтона в “Американській історії злочинів”

Яким буде "Імпічмент: Американська історія злочинів"?

Третій сезон антології FX буде присвячений сексуальним скандалам, слуханням у справі та імпічменту Білла Клінтона в кінці 90-х. Головну роль у фільмі виконає Клайв Оуен.

Раніше стало відомо, що учасниця цього скандалу – Моніка Левінскі стане продюсером сезону. Саму ж Моніку на екрані втілить Біні Фелдштейн. Сара Полсон зіграє Лінду Тріпп (колишній державний службовець США, яка записувала особисті розмови Клінтона і Левінскі), а Анналі Ешфорд приміряє образ Поли Джонс (ще одна жертва домагань колишнього президента). Хто ж зіграє роль Гілларі Клінтон? Нам це ще належить дізнатися.

Читайте також: ДАВАЙТЕ ВСПОМНИМ:САМЫЕ ГРОМКИЕ СКАНДАЛЫ СО ЗНАМЕНИТОСТЯМИ ЗА ПОСЛЕДНИЕ 40 ЛЕТ

Творець серіалу Райан Мерфі сказав, що в основі сценарію лежить книга Джеффрі Тобіна “Великий змову: справжня історія про сексуальний скандал, який ледь не завалився на президента”.

Це дуже цікава книга. У ній мова йде не про Гілларі Клінтон. Ця книга про повстання певної частини правої групи людей, які зневажають Клінтонів і використовують трьох жінок: Полу Джонс, Моніку Левінскі і Лінду Тріпп, щоб спробувати його розірвати на частини. Книга Тобіна дивовижна. У ній є багато дивних злочинів, які варто виділити. Але серіал насправді не про Гілларі Клінтон, а про інших жінках. Ми більше зосереджені на закулісних механізмах, щоб спробувати притягти до відповідальності [Білла Клінтона],

– заявив Мерфи.

@documentarynews

Президент FX Джон Ландграф сказав, що «Імпічмент» «досліджує ігноровані аспекти жінок, що опинилися втягнутими в скандал і політичну війну, яка кидає тінь на президентство Клінтона».

Читайте також: ДЖЕННИФЕР ЛОПЕС РАССКАЗАЛА О ДОМОГАНИЯХ НА СЪЕМОЧНОЙ ПЛОЩАДКЕ

У першому сезоні “Американської історії злочинів” – “Народ проти О. Джея Сімпсона” – ми стежили за судом над О. Джеєм Сімпсоном, а в другому сезоні – «Вбивство Джанні Версаче» – розслідували вбивство знаменитого модельєра.

Світова прем’єра третього сезону відбудеться 27 вересня 2020 року.Статьи по теме:

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...