UA
RU

Книга Віктора Глущенка “War Special military operation and Peace”

Редагувати переклад

Щирий розповідь про події та враження очевидця російського вторгнення в Україну.

CEO мережі спортивних клубів SMARTASS Віктор Глущенко написавши книгу англійською мовою про свою життя з першого дня російського вторгнення в Україну. Книга отримала назву “War Special military operation and Peace” (укр.Війна Спеціальна воєнна операція та Світ”).

Книга Віктора Глущенка “War Special military operation and Peace”-Фото 1

Свою історію подій автор розповідає з точки зору киянина, насичене та активне життя якого обірвалося в один момент. Ця книга – не перелік новин та не ще одна спроба оцінити поточну політичну ситуацію. Натомість це щирий розповідь реальної людини, життя якої, як і життя всіх українців, змінилася з початком війни в Україні.

Ідея написати книгу з'явилася в мене десь за кілька тижнів після початку повномасштабного вторгнення тих довбаків на нашу землю. Навколо відбувалося стільки жахливих і водночас цікавих подій, що дуже захотілося розповісти про це всьому світові саме з точки зору людини, що знаходиться всередині. Саме тому книга і існує поки що лише англійською мовою: бо для українців ці всі історії вже просто стали сьогоденням, а не чимось невідомим. Моя волонтерська діяльність була вже налагоджена, тож я просто сів і став писати. Важливою частиною цієї ідеї також стала можливість допомогти країні ще й так: частину прибутків від продажу я віддаю на гуманітарну допомогу. А може то я просто так зі стресом боровся, хто його знає.

- Поділився автор.

Читайте також: KRUTЬ презентувала кліп на вірш Лесі Українки

Книга Віктора Глущенка “War Special military operation and Peace” – це іронічний розповідь українця про реалію життя під час трагічних подій. Автор знаходився у Києві з першого дня війни і до сьогодні.

Книга Віктора Глущенка “War Special military operation and Peace”-Фото 2

Наразі книга Віктора Глущенка “War Special military operation and Peace” (укр.Війна Спеціальна воєнна операція та Мир”) доступна на англійській мові в електронному форматі. 20% від продажу книги відраховуються на підтримку фонду With Ukraine.

Книгу можна придбати на офіційному сайті за посиланням.

 

Про автора: Віктор Глущенко розпочинав професійну кар'єру в рекламній агенції, мав досвід роботи у кінобізнесі, громадській організації, найбільшому українському банку та компанії-дистриб'юторі спортивних товарів. З 2018 року по теперішній час — генеральний директор мережі фітнес-клубів Smartass, який з січня 2023 року виходить на міжнародний рівень та відкриває перший закордонний клуб у Софії, столиці Болгарії.

 

Статті на тему