UA
RU

Кохання попри все: Книги про непрості романтичні стосунки

Редагувати переклад

Що подивитись Ми вже дізналися про книги про фермерство зі змінами коду.

Книги – це таємний світ, де написаний сюжет трактується по-різному, де кожен може по-своєму представляти героїв та ситуації, що з ними трапляються. Особливо бурхливо людська фантазія реагує на романи, сповнені захоплюючими історіями кохання, зі щасливим чи трагічним кінцем, важкими перешкодами чи непростими стосунками. Цей жанр гарантує ефект занурення – ти ніби проживаєш разом із головним героєм їхню біль, захоплення, пристрасть та спокій. Якщо вам хочеться відчути ці всі емоції на собі, тоді для вас ми зібрали добірку найкращих книг про кохання з перешкодами.

Тріумфальна арка, Ерік Марія Ремарк

Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 1

Всі романтичні історії завжди починаються з Парижа, але ця багато сильніша та трагічніша, ніж просто романтична історія. “Тріумфальна арка” – книга про зустріч двох людей, які несуть у собі безліч вагань та проблем: він – переховується від гестапо, вона – не може дати заради своєму життю. Зазвичай, в інших книжках, фатальна зустріч все змінює на краще, але не тут. Трагічна кінців засмучує, але й дає шанс головному герою почати все з початку.

Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 2

Деніел Мартін, Джон Фаулз

Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 3

Історія про успішного письменника та голлівудського сценариста Деніела Мартіна, який ніяк не міг побудувати міцні стосунки. Йому ніколи не щастило в любові, а до всього цього він був влюблений у дружину свого найкращого друга. Мартін не тільки мав стримувати свої почуття, а й урівноважити стосунки з товаришем. Та на цьому історія не закінчується, адже друг помирає, але перед цим проситиме Деніла піклуватися про його дружину.

Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 2

Крізь небо, Дженді Нельсон

Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 5

 

Підліткова історія кохання, яка зіштовхується зі складнощами дорослої життя. Ставши сиротою, головна героїня зближується з хлопцем покійної сестри. І ніби все в них добре, але несподівано з'являється красень Джо. Від нього головна героїня втрачає розум, але не може зробити правильний вибір: залишитися із рідною душею чи поринути в невідомість.

Читайте також: #BOOKSHELFY: Максим Девізоров, актер

Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 2

Нетерпіння серця, Стефан Цвейг

Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 7

Едіт – молода, гарна та заможна, але з одним недоліком – у неї проблеми з ногами. Антон – юний лейтенант австрійської армії. Вона несамовито влюблена в нього, а молодий лейтенант намагається допомогти їй боротися з хворобою, а згодом і сам починає відчувати до неї прихильність. Але вони з різних соціальних прошарків, та й у Едіт невиліковна хвороба.

Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 2

Англійський пацієнт, Майкл Ондатже

Книги про непрості романтичні стосунки-Фото 9

Медсестра Ханна піклується про пацієнта, який потрапив до реанімації з численними опіками. Про нього нічого не відомо, навіть імені, тому всі у лікарні називають його “англійським пацієнтом”. Для реабілітації Ханна починає читати йому книжки і чоловік починає згадувати уривок свого минулого життя. Так він розповів про свій роман із одруженою жінкою.

Статті на тему