UA
RU

Командир медичного батальйону “Госпітальєри” звернулася до українців за допомогою

Редагувати переклад

З 2014 року та початку бойових дій в Україні діє Медичний добровольчий батальйон “Госпітальєри”, що займається наданням першої медичної допомоги та евакуацією поранених воїнів з фронту

За 8 років війни на Донбасі парамедиками батальйону на передовій було спасено понад 3000 поранених, а з моменту повномасштабного вторгнення до початку липня, екіпажі спасли ще понад 2200 життів.

Командир медичного батальйону “Госпітальєри” звернулася до українців за допомогою-Фото 1

Яка Зінкевич

"Госпітальєри" - добровольча організація парамедиків, члени якої - це волонтери, які не отримують грошового забезпечення. Батальйон не отримує підтримки від держави та своєю діяльністю завдячує виключно людям, які долучені до роботи організації та благодійним внескам, що надходять.

День восьмиріччя організації  Яна Зінкевич - командир Медичного добровольчого батальйону "Госпітальєри" на своїй сторінці у Facebook звернулася до українців за допомогою.

“… Сьогодні нашому Медичний Добровольчий Батальйон Госпітальєри • Вулиця • Hospitallers Paramedics виповнилося 8 років. Багаторічна робота наших добровольців, надання допомоги понад 5 тис поранених, це заслуга кожного з нашої команди. Пишусь бути командиром шкірного. І вже будую плани, що ми робитимемо після перемоги, – пише Яна Зінкевич. - Заодно прошу приєднатися до збору 15 млн. гривень для нашого батальйону та забезпечення його діяльності. Завдяки пожертвам навіть 5, 10 гривень нам вдається рятувати життя щодня вже стільки років”.

Читайте також: ЯК ДІЇ РОСІЇ ШВИДШЕ НАБЛИЖУЮТЬ СВІТ ДО КЛІМАТИЧНОЇ КАТАСТРОФИ

Реквізити для допомоги можна знайти у дописи Яни Зінкевич, яка поєднує діяльність у батальйоні із роботою секретарем комітету з охорони здоров'я нації у Верховній Раді, є Народним депутатом України та відзначена нагородами “Народний Герой України”, орденом “За заслуги” III ст. та пам'ятним знаком “За воїнську доблесть”.

Командир медичного батальйону “Госпітальєри” звернулася до українців за допомогою-Фото 2

Для спасіння життя наших захисників “Госпітальєри” потребують не лише фінансової допомоги, а й великого переліку медикаментів та розхідників. Найбільша потреба наразі існує у жгутах-турнікетах – сучасних високоефективних засобах для зупинки кровотечі, адже при пораненні це важливо зробити у перші 30 секунд. Щодня є необхідність у десятках, а іноді й сотнях турнікетів, то ж команда батальйону звертається до благодійників за допомогою у придбанні коштів.

Статті на тему