UA
RU

Комплекс Ендрю: Фахівці визначили головний психологічний страх Гаррі 

Редагувати переклад
Бути помітним та поміченим – пріоритет опального королевича. 

В одній відомій пісні дівочої української поп-групи 2000-х є рядок, який говорить, що немає нічого гіршого, ніж бути як усі. Звичайно, в цьому є своя значна частка правди, але для багатьох, а особливо людей з дитинства, які звикли до публічності, є щось гірше, ніж страх стати одним із сірої маси. 

Так, фахівці визначили, що принц Гаррі вже давно страждає так званим "комплексом Ендрю" — острахом, що його ігноруватимуть на те, що в королівській сім'ї підростає нове покоління. Ми б назвали подібний страх острахом маленького хлопчика, якого обділили турботою і любов'ю в дитинстві, який вже в дорослому віці, як і раніше, поводиться як розпещений хлопчина, що застряг у дитсадковому періоді. 

36-річний колишній принц (звичайно, лише умовно) одного разу в ході інтерв'ю п'ятирічної давності зізнався, що він дуже турбується через те, що він може здаватися людям нудним, бо публіка все більше цікавилася новим поколінням королевичів — дітьми старшого брата. Гаррі принц Вільям. Зараз 8-річний Джордж, 6-річна Шарлотта і 3-річний Луїс досить рідко потрапляють на перші сторінки таблоїдів, оскільки їхній дядько з запалом відвоював у них право бути медійною персоною номер 1 у сім'ї. 

«Гаррі завжди поспішав зробити щось важливе, зробити свій внесок, тому що він думав, що його публічне життя обмежене в терміні, адже незабаром люди захочуть більше чути про Джорджа і його брата і сестру. Він турбується, що після того, як це станеться, він перетвориться на свого дядька”, - розповів друг Гаррі британській газеті, натякаючи на поведінку принца Ендрю, якого кілька років тому усунули від виконання королівських обов'язків через скандал, де його ім'я згадувалося разом з ім'ям педофіла Джеффрі Епштейном. 

Комплекс Ендрю: Фахівці визначили головний психологічний страх Гаррі.

WINDSOR, ENGLAND — APRIL 17: Прін William, Duke of Cambridge, Prince Andrew, Duke of York, Prince Harry, Duke of Sussex і Prince Edward, Earl of Wessex протягом funeral of Prince Philip, Duke of Edinburgh на Windsor Castle on April 17 , 2021 in Windsor, England. Prince Philip of Greece and Denmark був born 10 June 1921, в Greece. Він служив у Великобританії Royal Navy і fought в WWII. Він був принесений до принці Elizabeth на 20 листопада 1947 і був створений Duke of Edinburgh, Earl of Merioneth, і Baron Greenwich by King VI. He served as Prince Consort to Queen Elizabeth II until його death on April 9 2021, months short of his 100th birthday. Його funeral є місцем найближчим часом на Windsor Castle з тільки 30 guests invited due до Coronavirus pandemic restrictions. (Photo by Alastair Grant/WPA Pool/Getty Images)

Друг Гаррі пояснив, чому принц, який раніше поважав свою приватність і ставив її на чолі життєвих пріоритетів, з таким завзяттям кинувся на всі тяжкі, даючи одне інтерв'ю за іншим на американському ТБ, а також погрожуючи розповісти "правду" у майбутній біографії. 

Читай також: Племінниця принцеси Діани Кітті Спенсер вийшла заміж - п'ять суконь нареченої 

В інтерв'ю, яке Гаррі давав п'ять років тому, він пояснив, що хоче використати своє привілейоване становище для здійснення добра, роблячи це так довго, як зможе або поки не набридне публіці, коли принц Джордж стане цікавішим. 

«Немає нічого гіршого, ніж коли ти живеш період, коли намагаєшся зробити щось інше, важливе, і несподівано все припиняється. Тобі хочеться щось змінити, але ніхто тебе не слухає”. 

Його поведінка з того часу довела його сім'ю, а також вірних соратників принца до відчаю, повідомили інсайдери виданню. 

Один із колишніх помічників передбачив, що після виходу мемуарів Гаррі та його дружина Меган Маркл «плинуть у захід сонця… переконані, що вчинили правильно, сказавши свою правду». 

«Тепер я сподіваюся, що всі замовчать, – розповів британській газеті анонімний колишній помічник принца. 

 

Статті на тему