UA
RU

Королева вулика: У Всесвітній день бджіл Анджеліна Джолі позує в оточенні комах 

Редагувати переклад
Актриса взяла участь у кампанії, націленої на захист жінок-бджолярів та збереження бджіл. 
Королева вулика: У Всесвітній день бджіл Анджеліна Джолі позує в оточенні комах -Фото 1

Dan Winters/National Geographic

 

45-річна актриса дозволила покрити себе з голови до ніг бджолами для приголомшливого портрета. National Geographic, щоб підвищити людську усвідомленість у Всесвітній день бджіл 20 травня. 

На відео, яке було опубліковано в акаунті журналу в Інстаграм, видно, як небезпечні комахи повзають по грудях, шиї і навіть особі актриси, поки вона здається абсолютно незворушною. 

«Усім на знімальному майданчику, за винятком Анджеліни, довелося одягтися в захисні костюми. Щоб бджоли відчували себе відносно безпечно і поводилися спокійно, потрібно було створити атмосферу тиші та темряви. Анджеліна стояла абсолютно нерухомою 18 хвилиною, і жодного разу не ворухнулася”, - розповів фотограф Ден Вінтерс. 

Власниця "Оскара" нещодавно була названа "хрещеною матір'ю" програми "Жінки для бджіл", розрахованої на п'ять років, запущеної Guerlain та ЮНЕСКО, яка допоможе навчити та підтримати 50 бджолярів-жінок по всьому світу. В рамках своєї нової ролі актриса візьме участь у 30-денній програмі у Провансі, Франція, де вона також планує пройти навчання бджільництву. 

Читай також: Алісія Сільверстоун з'явилася в кампейні Rodarte в культовому образі з "Безглуздих" 

Мати, яка поодинці виховує шістьох дітей, розповіла у супровідному інтерв'ю, що її клан «набагато більш обізнаний» про навколишнє середовище, ніж вона була у їхньому віці. 

Королева вулика: У Всесвітній день бджіл Анджеліна Джолі позує в оточенні комах -Фото 2

“Послухайте, це залежить від покоління. Ухвалені рішення зараз і те, що ми зробимо в наступні 10, 20 років, вплине на те, як ми житимемо на цій планеті. Або ж зламаємо її назавжди. На жаль, вони це знають. Дітям дуже важко це сприймати. Я не можу уявити себе знов маленькою дитиною. Чи зможе Земля існувати так само, чи будуть бджоли та запилення — це не те, про що я думала у 12 років». 

Джолі пояснила, що існує два типи бджіл: «дикі та одиночні або домашні та медоносні». Коли її запитали, до якого типу вона сама належить, актриса пожартувала: «Я відчуваю, що останнім часом я багато працювала бджолою домашньої, але в душі я дика і самотня».  

Щоб зняти ефектний образ, актрисі фільму Лара Крофт довелося на три дні відмовитися від душа. 

«Було так забавно, коли я повністю в образі — із зачіскою та макіяжем, і мені доводиться натиратися феромонами. Мені не можна було приймати душ три дні до моменту зйомки. Мені сказали, що якщо бджола учує аромат шампуню, парфумів чи іншого, то вона не розумітиме, хто я така. Також мені потрібно було вставити у вуха і ніс кілька дрібничок, щоб бджоли не змогли пробратися в дірки». 

Статті на тему