UA
RU

Королівське життя: Чому в школі принцесі Шарлотті не дозволено заводити найкращих друзів 

Редагувати переклад

Для дочки принца Вільяма і Кейт Міддлтон навчання не має на увазі відволікання на подруг. Чи є інша причина для таких правил навчального закладу? 

Королівське життя: Чому в школі принцесі Шарлотті не дозволено заводити найкращих друзів?

Розкішна початкова школа Thomas's Battersea, яку відвідує 6-річна принцеса Шарлотта, не підтримує рішення своїх учнів заводити найкращих друзів 

Нещодавно журналістка Джейн Мур опублікувала інсайдерську інформацію про школу, яку обрали для своєї доньки принц Вільям та Кейт Міддлтон. 

“Там усюди таблички, які заявляють, що треба бути добрішими – це головний шкільний посил. Але вони не заохочують, коли діти оточують себе найкращими друзями”. 

Мур пояснила, що школа сильно фокусується на тому, щоб переконатися, що діти не почуваються покинутими, і натомість спрямовують їх концентруватися на доброті, а також на освітніх цінностях. 

Читай також: Офіційно: Галь Гадот зіграє Клеопатру у новому байопіку

«Є таке правило: якщо дитина хоче провести вечірку, то вона не може роздавати запрошення у класі. Тільки якщо кожен із учнів не запрошений. Думаю, що це справді здорово, адже таким чином ти не почуваєшся виключеним із святкування. Це справді чудова маленька школа. І все через те, що у ній проповідують добро. Це дуже важливо".

Королівське життя: Чому в школі принцесі Шарлотті не дозволено заводити найкращих друзів?

(Photo by Pool/Samir Hussein/WireImage)

Також школа, яку відвідує принцеса Шарлотта, фокусується не лише на своїх учнях. Так, батьків також долучають до участі у житті своїх дітей, запрошують стати частиною спільноти. 

«Це школа, яка сподівається на те, що батьки братимуть активну участь у вихованні та навчанні своїх дітей. Батьки знають про все, що відбувається у навчальному закладі, і також надходять і Кейт із Вільямом”, - зазначила журналістка. 

Вартість навчання складає приблизно 26 000 доларів на рік, хоча навчання Шарлотти, яка почала відвідувати школу у 2019 році, обійшлося батькам дівчинки лише у 25 000 доларів. А все тому, що Шарлотта має “сестринську” знижку, бо її 8-річний брат Джордж теж ходить у цю ж школу.  

Навчальний заклад Thomas's Battersea навчає дітей від 4 до 13 років, та крім стандартних уроків надає відвідування таких спеціальних класів, як мистецтво, балет, театральне мистецтво, музична освіта та фізична культура.  

 

Статті на тему