UA
  RU

  Корона: Олівія Вільям з'явилася в образі Камілли Паркер Боулз на знімальному майданчику

  Редагувати переклад

  Культова британська актриса здалася зі знаковим укладанням коханої жінки монарха. 

  Олівія Вільямс вживається в образ Камілли Паркер Боулз на знімальному майданчику п'ятого сезону "Корони". І, як відомо, краще починати перетворення із зовнішнього образу. 

  Так, фото папараці дозволили нам розглянути дорослу екранну Каміллу ближче, і схожість між двома жінками просто неймовірна. У листопаді 2022 року на Netflix стартує п'ятий сезон "Корони", але вже зараз можна сказати, що актрису на роль герцогині Корнуольської було обрано ідеально. 

  Корона: Олівія Вільям з'явилася в образі Камілли Паркер Боулз на знімальному майданчику шоу-фото 1

  У довгому зеленому пальті Вільямс з'явилася зі знаковою стрижкою Камілли — боб-каре. Актриса замінила на посади втілювати другу та останню дружину принца Чарльза Еміральд Феннел, яка зіграла Паркер Боулз у третьому та четвертому сезонах. 

  53-річна британська актриса з'явилася на знімальному майданчику з компанії інших членів команди, а саме: Домініка Уеста, який грає принца Чарльза, а також Елізабет Дебікі – принцеси Діани. 

  Майбутній сезон гучного серіалу має розповісти публіці про ранні події 1990-х років. Саме в цей час тріщина у відносинах Чарльза та Діани стала настільки явною, що у шлюбі ці двоє більше існувати не могли. 

  Корона: Олівія Вільям з'явилася в образі Камілли Паркер Боулз на знімальному майданчику шоу-фото 2

  Очікується, що сюжет більшою мірою зосередиться на одному році, а саме 1992. Саме його королева Єлизавета назвала "жахливим роком". У той період троє з чотирьох її дітей вирішили розлучитися зі своїм подружжям, а Віндзорський замок був напівзруйнований під час пожежі. 

  Читай також: Про що жінка мовчить: Марина Єр Горбач, режисерка, продюсерка та сценаристка

  Передбачається, що п'ятий сезон покаже події до 1995 року, адже саме тоді принцеса Діана дала скандальне інтерв'ю для програми ВВС Panorama. Його можна сміливо вважати точкою неповернення. Саме тоді Діана вимовила відому фразу про те, що в її шлюбі з Чарльзом завжди був третій зайвий, маючи на увазі, звичайно, роман законного чоловіка з коханкою - Камілл Паркер Боулз.  

  Корона: Олівія Вільям з'явилася в образі Камілли Паркер Боулз на знімальному майданчику шоу-фото 3

  Незважаючи на те, що п'ятий сезон мав стати фінальним, популярність шоу та кохання глядачів змусили творців серіалу розтягнути хронометраж і на шостий сезон. 

  «Ми почали обговорювати сюжети п'ятого сезону, і скоро зрозуміли, що для того, щоб показати все багатство та комплексність історії, нам необхідно повернутись до початкового плану, і створити шість сезонів. Але хочу прояснити ситуацію: фінальний сезон не розповідатиме про події сьогодення. Ми просто не зможемо у всьому багатстві деталей показати цей період”, - зауважив автор “Корони” Пітер Морган у липні 2020 року. 

  Шостий сезон розповість про події початку 2000-х років. І незважаючи на те, що принц Вільям та Кейт Міддлтон познайомилися в Університеті Сент-Ендрюс приблизно в цей час, персонаж майбутньої герцогині Кембриджської не з'явиться у шоу. 

   

  Статті на тему