UA
RU

Кеті Перрі, Take That і Лайонел Річі заспівають на концерті короля Чарльза ІІІ

Редагувати переклад

Короля Чарльза ІІІ вшанують відомі артисти. На концерті, присвяченому коронації, заспівають Кеті Перрі, Лайонел Річі і британський гурт Take That.

Кеті Перрі, Take That та Лайонел Річі співають на концерті короля Чарльза ІІІ-Фото 1

Концерт відбудеться на території Віндзорського замку 7 травня, наступного дня після коронації Чарльза ІІІ. Очікується, що виступ побачать наживо 20000 глядачів. І ще більша аудиторія — у прямому ефірі ВВС. 

Вже відомо, що на концерті заспівають американські артисти Кеті Перрі і Лайонел Річі та британський гурт Take That. Також підтвердили участь зірки опери Андреа Бочеллі і Брін Терфель. Плюс молода британська співачка Фрея Райдінгс і соул-виконавець Алексіс Ффренч. Головною темою концерту стануть любов, повага та оптимізм. 

Кеті Перрі, Take That та Лайонел Річі співають на концерті короля Чарльза ІІІ-Фото 2

Одні із хедлайнерів — улюбленці британців Take That. Вони протягом багатьох років підтримують благодійний фонд The Prince’s Trust. У 2012 році лідер гурту Гері Барлоу був куратором концерту біля Букінгемського палацу, присвяченого Діамантовому ювілею королеви Єлизавети II. Take That виступатимуть без Роббі Вільямса. Учасники гурту Гері Барлоу, Говард Дональд і Марк Оуен чекають на концерт:

«Це буде наше перше живе шоу після Odyssey Tour, яке проходило чотири роки тому, у 2019-му. І на яку сцену ми повертаємося! Величезний оркестр, хор, військові барабанщики. І це на тлі Віндзорського замку та на честь святкування нового короля».

Кеті Перрі, Take That та Лайонел Річі співають на концерті короля Чарльза ІІІ-Фото 3

Кеті Перрі у 2020 році була призначена послом благодійної організації The British Asian Trust Чарльзом, який тоді був принцом Уельським. Кеті також поділилася враженням від запрошення:

«Я рада виступити на концерті, присвяченому коронації. Та нагадати про Фонд захисту дітей The British Asian Trust, який збирає кошти на боротьбу із торгівлею дітьми».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: royal.uk, Instagram / Take That, Instagram / Katy Perry

Читайте також: ПРИНЦ ГАРРІ ВІДВІДАЄ КОРОНАЦІЮ ЧАРЛЬЗА ІІІ, МЕГАН ЗАЛИШИТЬСЯ ВДОМА