UA
RU

Кортні Кардаш'ян знову протистоїть бодішеймерам 

Редагувати переклад
Однак так просто дівчину не змусять соромитися свого тіла. 

У телезірки завжди знайдеться запекла відповідь на будь-який бодішеймінг-коментар. Подібне сталося одним днем ​​раніше, коли один із передплатників знаменитості припустив, що вона вчетверте перебуває в положенні. 

Якщо ви стежите за життям усіх героїнь шоу “Життя з Кардаш'янами”, то знаєте, що зараз Кортні шалено закохана у Тревіса Баркера – барабанщика популярного гурту Blink-182. Однак це зовсім не означає, що жінка знову вагітна, адже подібних планів у неї поки що немає. 

12 серпня 42-річна зірка реаліті-шоу та її коханий-виконавець поділилися серією сексуальних селфі. На фото Кортні була зображена лише у бралетті бренду своєї сестри Кім Кардаш'ян SKIMS і спущеному до талії червоному платті. І якщо дівчина хотіла вкотре похвалитися вмістом свого гардеробу, то фанати припустили, що, можливо, вона хоче поділитися з ними значно більшою новиною. 

Очевидно, що один із шанувальників дівчини неправильно витлумачив посил фото, і оцінивши прес Кортні, великими літерами в коментарях написав, що той факт, що Кардашьян у положенні, очевидний. 

Кортні Кардаш'ян знову протистоїть бодішеймерам - Фото 1

Читай також: Батько Брітні Спірс офіційно відмовляється від опікунства над зіркою 

Кортні ж знайшла дотепну відповідь на подібні припущення. Мати трьох дітей написала, що вона жінка з тілом! Як нам здається, подібний коментар не гріх було б підкріпити такою кількістю аплодованих емоджі, якою тільки можна. 

Найкраща подруга Кортні Еддісон Рей приспіла на допомогу зірці, написавши, що вона виглядає неймовірно круто. 

Кортні, яка нещодавно розмістила практично оголене фото разом зі своїм хлопцем — учасником гурту Blink-182, була досить мовчазна у плануванні своєї майбутньої родини. У неї вже є троє дітей: 11-річний Мейсон Дісік, 9-річна Пенелопа Дісік і 6-річний Рейджн Дісік, які народилися від її колишнього партнера — телезірки та фотографа Скотта Дісіка.  

Кортні Кардаш'ян знову протистоїть бодішеймерам - Фото 2

Що ж до нового хлопця зірки реаліті-шоу, то у нього також є діти: 17-річний Лендон Баркер та 15-річна Алабама Баркер, які народилися у музиканта у шлюбі з Шанною Моаклер. 

Зірка зараз присвячує весь вільний час дітям свого хлопця. Так, наприклад, нещодавно, а саме у червні, вони всі разом вирушили на відпочинок у Монтесіто, штат Каліфорнія. Кортні була разом з дітьми Тревіса, щоб запропонувати материнську раду, а минулого місяця Алабама визнала Кортні у статусі своєї мачухи під час прямого ефіру в інстаграм. 

Кортні обговорювала ймовірність появи у неї четвертої дитини на початку 2020 року, але це було майже рік тому, а тоді пара Кардаш'ян та Баркера ще не стала реальністю. У той час один із шанувальників жінки запитав у неї, чи вагітна вона, на що Кортні відповіла, що їй би хотілося, але це просто такий кут позування. 

 

Статті на тему