UA
RU

Кортні Кокс та Ед Ширан повторили легендарний танець Росса та Моніки з “Друзів”

Редагувати переклад
Здається, 56-річна зірка телебачення знайшла нового партнера для культового виступу. 

Одна з найяскравіших комедійних акторок сучасності, зірка серіалу "Друзі", Кортні Кокс повторила неймовірно кумедний танець брата і сестри, який її героїня коханого багатьма мільйонами людей ситкому виконувала разом зі своїм партнером зі знімального майданчика - Девідом Швіммером. Проте цього разу жінка вирішила скористатися допомогою одного свого друга, як сама назвала Кокс Ширана у підписі під відео виступи. 

Актриса та чотириразовий володар премії "Греммі", 30-річний Ед Ширан абсолютно синхронно виконують постановочний номер. 

"У мене було своє власне возз'єднання на цих вихідних", - підписав Ширан відео, яке він окреслив хештегом "очевидно краще ніж Рос". 

Спочатку Кокс виконувала танець зі Швіммером, її екранним братом, в епізоді 6 сезону The One with the Routine. У цій незабутній серії Моніка та Росс воскрешають свої шкільні спогади, виконуючи танцювальний номер власного твору, щоб отримати шанс виступити напередодні Нового року на шоу Діка Кларка у 2000 році.  

Нещодавно Кокс та Швіммер приєдналися до Дженніфер Еністон, Лізи Кудроу, Метту Леблану та Меттью Перрі у спецвипуску «Друзі: возз'єднання» на каналі HBO Max.  

"Я відразу згадала всі 10 років приголомшливих моментів", - розповів Кокс виданню ЛЮДИ перед довгоочікуваним спецвипуском про возз'єднання. Сам епізод був наповнений низкою появи знакових гостей та закулісних секретів.

"У той час ми бачили Кортні як свого роду Рейчел", - розповів співавтор шоу Девід Крейн, доводячи, що спочатку Кокс призначалася роль химерної та енергійної Рейчел.

Читай також: Меми, які прокачають англійську: топ-6 акаунтів у Instagram, на які варто підписатися

Ми зустрілися з Кортні Кокс, і вона пояснила нам, чому, як їй здається, вона не підходить на роль Рейчел; чому вона більше схожа на Моніку — і вона мала рацію. Кортні привнесла до персонажа свій неймовірний гумор. Все, що Кокс зробила зі своєю героїнею, було набагато яскравіше, ніж замислювалося”.

У серіалі Кокс зіграла шеф-кухаря-початківця і допомогла зміцнити статус шоу як культурного феномену. 

Кортні грала Моніку Геллер протягом усього 10 сезонного серіалу, з 1994 по 2004 рік.  

«Я завжди відчувала, що Моніка робитиме щось змагальне з іншими матерями, намагаючись перевершити їх», - відповіла вона. на питання про те, якою на даний момент може бути її героїня. «Будь то продаж випічки в школі або щось таке. Вона буде завжди головною, намагатися вести за собою, адже це так сильно всіх завжди дратує». 

Кортні Кокс та Ед Ширан повторили легендарний танець Росса та Моніки з “Друзів”-Фото 1

Кокс товаришує з Шираном більшу частину десятиліття, після того, як він познайомив Кокс із її нинішнім хлопцем автором та виконавцем пісень Джонні МакДейдом у 2013 році.  

«Я ніколи не бачив нікого з них щасливішим. Приємно бачити людей, яких любиш закоханими», – розповів Ширан The Sun в 2014 році. 

 

 

Статті на тему