Edit page title Кортні Кокс прокоментувала свою "жахливу" пластику обличчя 
Edit meta description Кортні Кокс прокоментувала свою "жахливу" пластику обличчя - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Кортні Кокс прокоментувала свою "жахливу" пластику обличчя 

Редагувати переклад

Здорово, коли вміють визнавати власні помилки незалежно від своїх статусу і становища. 

Легенда “Друзів” Кортні Кокс дуже відверто розповіла про свій досвід косметичних процедур, про їх непередбачуваний та дивний результат, а також про те, як вона почувається на порозі 60-річчя. 

Актриса та інфлюєнсер (12 мільйон передплатників — це вам не жарт) вирішила поділитися своїми думками про старіння під час промоції нового комедійного хорору “Сяюча долина”. 

«Я почуваюся молодою. У мене багато друзів, яким по 30 років, тож я не думаю про старіння. Для мене ми всі одного віку, але поки я сама не дізнаюся про те, який у них рік народження”, — зауважила 57-річна актриса в інтерв'ю дляСтиль Sunday Times .

Кортні Кокс прокоментувала свою "жахливу" пластику обличчя - Фото 1

Що ж до 60-річчя, то тут Кортні Кокс була досить категоричною. 

“Господи, це навіть складно вимовляти вголос. Не можу в це повірити. Немає нічого поганого у тому, щоб бути 60-річною. Час так швидко летить. Звичайно, я зараз більш врівноважена, я так багато чого навчилася у житті — чим треба насолоджуватися, що намагатись робити, а що треба відпустити”. 

Подібні сентименти Кортні Кокс висловила і стосовно ухвалення свого віку у зовнішності. 

«Завжди приходить час, коли ти розумієш, що змінюєшся, коли починаєш виглядати старшим. Я намагалася наздогнати свою молодість. Я цього не розуміла. Я дійсно виглядала дуже дивно з усіма ін'єкціями та тим, що я творила зі своїм обличчям. Більше я цього не повторюватиму”.

Читай також: Про що жінка мовчить: Марина Єр Горбач, режисерка, продюсерка та сценаристка

Актриса помітила, що вона вирішила припинити експерименти тоді, коли люди почали наголошувати на тому, як дивно вона виглядає. До речі, трохи згодом Кортні прибрала абсолютно всі філери і повернулася до своєї природної краси. 

Кортні Кокс прокоментувала свою "жахливу" пластику обличчя - Фото 2

143479396

Кокс в інтерв'ю розповіла про те, що бути жінкою середнього віку для неї дивно, проте згодом вона почала розуміти весь кайф. Також актриса розповіла про свого колегу Меттью Перрі, який постійно перебував під тиском. 

«Йому дуже довго було важко, але думаю, що зараз він чудово справляється. Він покладався на публіку, коли вибудовував свою значущість собі”. 

52-річний Перрі раніше говорив про те, що він лякався, коли хоча б одна з його реплік не сприймалася досить позитивно публікою. 

 

Статті на тему