UA
  RU

  Краса по-українськи на День Незалежності у Ocean Plaza

  Редагувати переклад

  24 серпня Ocean Plaza запрошує на гучне відзначення Дня Незалежності України.


  ltym ytpfdbcbvjcnb

  Дитячий конкурс краси, кастинги юних модниць та модників, національні фотозони, танці та пісні – ще ніколи головне свято країни не було таким стильним та веселим!


  Вже цього четверга столичний ТРЦ наповниться радісним сміхом дітей та щасливими очима дорослих! Маленькі українки у національному вбранні змагатимуться за звання Міс у конкурсі «Краса по-українськи». А «коронувати» переможницю буде неперевершена Міс Україна 2016 Олександра Кучеренко.

  Міс Україна відвідає Ocean Plaza, щоб поділитись автографами з усіма охочими. Головна красуня країни з радістю відповість на всі хвилюючі питання про конкурс та сучасну індустрію краси.

  Усіх маленьких відвідувачів в аквагримі чи з національними елементами в одязі чекає приємний сюрприз! Поряд із фотозонами працюватимуть професійні фотографи, які дозволять кожній дитині відчути себе справжньою моделлю. Серед усіх фотографій вони виберуть найхаризматичнішого малюка, якому подарують фотосесію у студії «Babyphotostar».


  Яскраві виступи танцювальних та вокальних колективів наповнять ТРЦ приємними національними мотивами та перенесуть відвідувача у світ української культури.

  Розважатимемося з 14:00 до 18:00. Подаруйте своїй сім'ї яскравий та насичений вихідний разом із Ocean Plaza!

  Статті на тему